Tauron z Laurami Białego Tygrysa

Laureatami XIV edycji Lauru Białego Tygrysa Polskiej Energetyki za wkład w rozwój polskiej energetyki zostali: Krzysztof Zamasz, wiceprezes Tauron Polska Energia oraz Kazimierz Szynol, dyrektor PKE SA Elektrowni Jaworzno III. Wśród firm - laureatów znalazł się także Tauron Polska Energia SA za wzorcowe wejście na Giełdę Papierów Wartościowych z najliczniejszym akcjonariatem indywidualnym w branży.
 
Od 14 lat nagrody indywidualne przyznawane są wybitnym polskim energetykom – praktykom i naukowcom. Za nowatorskie wyroby oraz rozwiązania z zakresu organizacji pracy, marketingu i obsługi klientów, ekologii i ochrony środowiska laury otrzymują firmy, które wprowadzają nowe rozwiązania służące polskiej elektroenergetyce i społeczeństwu.
Uroczystość wręczenia laurów towarzyszyła III Konferencji Problemowej ENERGETYKON 2010 Energia – Klimat – Gospodarka - Społeczeństwo, która odbyła się 25 listopada w Warszawie. Nagrodę w imieniu Tauron Polska Energia odebrał wiceprezes Zarządu Dariusz Stolarczyk.

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.