Czesław Lang gościem wrocławskiej konferencji

 
Trwa cykl konferencji biznesowych, współorganizowanych przez TAURON Polska Energia. Gościem specjalnym spotkania zorganizowanego 2 grudnia we Wrocławiu był Czesław Lang.
 
Konferencje są poświęcone optymalizacji kosztów zakupu energii elektrycznej w przedsiębiorstwie. Ich stałym punktem jest panel dyskusyjny dedykowany tej tematyce, wręczenie nagród dla firm społecznie odpowiedzialnych oraz rozmowa z gościem specjalnym.
 
Od sportowca do menedżera
Podczas wrocławskiej odsłony gościem specjalnym był Czesław Lang - wicemistrz olimpijski z Moskwy, wielokrotny mistrz Polski, a obecnie organizator Tour de Pologne. Sportowiec opowiadał o początkach swojej kariery, kolejnych jej etapach. Lang odpowiadał także na pytania dotyczące organizacji Tour de Pologne - wyścig jest dziś imprezą mającą światową rangę, a w jej organizację zaangażowane są gminy, na terenie których odbywa się wyścig. Lang podkreślał, że zdobycie sponsorów jest związane z budowaniem marki imprezy, a w tym wielką rolę odgrywają media.
 
Społecznie odpowiedzialni
Natomiast 30 listopada ponad stu przedsiębiorców z Małopolski spotkało się w Krakowie. Gościem Specjalnym spotkania był Andrzej Zdebski, prezes Krakchemii. O roli optymalizacji kosztów w działaniu przedsiębiorstwa dyskutowali paneliści: Marek Kalinowski z firmy Philip Morris Polska SA, Piotr Juszczyk z Instal Kraków SA, Marek Piwowarczyk z Loży Małopolskiej BCC, Ireneusz Perkowski, prezes zarządu Enion Energia oraz Przemysław Vonau z A.T. Kearney.
W czasie konferencji wręczono nagrody dla firm społecznie odpowiedzialnych. W woj. małopolskim pierwsze miejsce otrzymała firma Comarch SA, drugie Philip Morris Polska SA i Alma Marekt SA, a trzecie Krakchemia SA i Linde Gaz Polska sp. z o.o. W woj. podkarpackim pierwsze miejsce przypadło firmie Zelmer SA, drugie Zakładom Chemicznym Organika Sarzyna SA i Firmie Oponiarskiej Dębica SA, a trzecie Fabryce Farb i Lakierów Śnieżka SA. Z kolei w woj. świętokrzyskim pierwsze miejsce otrzymała firma Cersanit SA, drugie Grupa Ożarów SA, a trzecie Echo Investment SA.
 
O biznesie i energii
Konferencje odbywają się na przełomie listopada i grudnia łącznie w sześciu miastach. - Zależy nam, aby nasi klienci biznesowi otrzymywali od nas najlepszej jakości oferty i wsparcie dedykowanych doradców. Zależy nam także na stworzeniu platformy komunikacyjnej z klientami, dużymi przedsiębiorcami, co nie tylko ułatwia współpracę, ale także może przynieść wiele korzyści obu stronom. Cieszę się, że konferencje spotykają się z tak dużym zainteresowaniem, co potwierdza, że rozmowy o biznesie i energii są potrzebne mówi Ireneusz Perkowski, prezes zarządu Enion Energia sp. z o.o.
Pierwsze spotkanie odbyło się 16 listopada w Poznaniu, wzięło w nim udział stu przedsiębiorców działających na terenie Wielkopolski. Z kolei 25 listopada w Katowicach spotkali się przedstawiciele biznesu ze Śląska. Przed nami jeszcze konferencje w Warszawie (8 grudnia) i Sopocie (16 grudnia).
Spotkania to także okazja do poznania oferty TAURON Polska Energia dla klientów biznesowych. Szczegółowe informacje oraz panel rejestracyjny dostępne są na stronie www.biznes.tauron-pe.pl.


Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.