Makler Roku z Taurona

 
TAURON Polska Energia otrzymał od Towarowej Giełdy Energii Platynowego Megawata – nagrodę dla najaktywniejszych podmiotów na parkiecie TGE w 2010 roku. TGE nagrodziła również pracownika spółki Arkadiusza Wronkę, nadając mu tytuł Maklera Roku.
 
Tauron został wyróżniony za największą aktywność na Rynku Dnia Następnego. Arkadiuszowi Wronce, szefowi Biura Obrotu Energią Elektryczną w spółce, tytuł Maklera Roku przyznano za najwyższy poziom realizacji zleceń na Rynku Dnia Następnego i Bieżącego w roku 2010.
- To dla nas duże wyróżnienie – mówi Dariusz Lubera, prezes zarządu TAURON Polska Energia SA. – Naszą ambicją jest aktywny udział na giełdach energii. Na rynku krajowym jesteśmy uczestnikiem TGE oraz Rynku Towarowego GPW.
Obecnie Grupa dokonuje licznych transakcji z zakresu handlu energią i produktami powiązanymi również na zagranicznych platformach obrotu i giełdach, tj. na giełdzie Bluenext i EPEX Spot SE w Paryżu, NoordPool w Oslo, EEX w Lipsku oraz Power Exchange Central Europe (PXE) w Pradze.
- Nie osiągnęlibyśmy tak dobrych wyników bez zaangażowania pracowników naszych struktur handlowych. Tytuł Maklera Roku, który otrzymał nasz pracownik, to dla nas powód do dumy oraz potwierdzenie, że mamy świetnie wyszkoloną, kompetentną kadrę, która z pewnością podoła coraz to nowym wyzwaniom rynku energii – podsumowuje prezes Dariusz Lubera.

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.