Tańsza energia dla akcjonariuszy

 
Już od 1 lipca 2011 r. akcjonariusze TAURON Polska Energia SA mogą płacić do 15 proc. mniej za prąd. Oszczędności na rachunkach za energię zapewni inwestorom indywidualnym z terenu całej Polski zapowiadany w 2010 roku program lojalnościowy „Gwarancja niższej ceny”, będący elementem pierwszej oferty publicznej spółki. Promocja adresowana jest zarówno do obecnych, jak i potencjalnych klientów.
 
Zgodnie z regulaminem - z promocji mogą skorzystać wszyscy akcjonariusze, którzy zakupili akcje TAURONA w ramach pierwszej oferty publicznej i nie dokonają ich zbycia ani obciążenia prawem użytkowania lub zastawu przez rok, licząc od pierwszego dnia notowania akcji spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
- Program „Gwarancja niższej ceny” został stworzony z myślą o akcjonariuszach indywidualnych. Naszą ambicją jest, aby inwestorzy, którzy zapisali się na akcje przed debiutem spółki na giełdzie, pozostali z nami, odnosząc korzyści nie tylko ze wzrostu wartości firmy, dywidendy, ale i dzięki atrakcyjnym warunkom kupna energii elektrycznej – mówi Dariusz Lubera, prezes zarządu TAURON Polska Energia SA.
Promocyjna cena za prąd będzie zależała od ilości zakupionych przez inwestora akcji - im więcej nabytych w ofercie publicznej walorów, tym wyższy rabat. Ceny, niższe nawet o 15 proc., obowiązywać będą od 1 lipca 2011 r. przez kolejne 12 miesięcy, co da każdemu z akcjonariuszy realne oszczędności na rachunkach za prąd.
Programowi lojalnościowemu dedykowana jest strona internetowa www.promocja.tauron-pe.pl. Aby skorzystać z promocji, należy, po zapoznaniu się z jej regulaminem, wypełnić „Formularz przystąpienia do Promocji” i zamówić dokumenty.
Już od  kwietnia wszyscy chętni do wzięcia udziału w promocji „Gwarancja niższej ceny” mogą wypełniać formularz przystąpienia do promocji na stronie www i zamawiać dokumenty promocyjne. Następnie konsultanci z infolinii kontaktować się będą z każdym w celu finalizacji formalności. 
„Gwarancja niższej ceny” adresowana jest zarówno do obecnych, jak i potencjalnych klientów TAURON Polska Energia. W przypadku inwestorów indywidualnych nie będących klientami spółki, w celu skorzystania z oferty promocyjnej  pracownicy Grupy TAURON przeprowadzą na rzecz i w imieniu zainteresowanych proces zmiany obecnego sprzedawcy energii na spółkę TAURON Sprzedaż.

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.