68. Tour de Pologne z udziałem TAURONA

 
31 lipca rusza 68. Tour de Pologne UCI World Tour - największe wydarzenie kolarskie w Polsce. Blisko 200 zawodnikom i milionom kibiców towarzyszyć będzie Grupa TAURON.
 
Tour de Pologne to nie tylko największe wydarzenie kolarskie w Polsce, ale jedna z najważniejszych kolarskich imprez świata wpisanych do kalendarza UCI Pro Tour. Wyścig ugruntował sobie mocną pozycję pośród takich wydarzeń jak Giro d’Italia czy Tour de France. 
 
TAURON Polska Energia S.A. już po raz drugi jest jednym z głównych partnerów tego wyścigu. Zawodnicy biorący udział w 68. Tour de Pologne będą walczyć o magentową (różową) koszulkę w klasyfikacji Najlepszy Góral TAURON. Trasy kwalifikacji górskiej zawsze uchodzą za najtrudniejsze i wymagające doskonałej techniki i kondycji od zawodników.
 
Wyścig będzie rozgrywać się na trasie:
 
1. etap - 31.07 Pruszków – Warszawa
2. etap - 01.08 Częstochowa – Dąbrowa Górnicza
3. etap - 02.08 Będzin - Katowice
4. etap - 03.08 Oświęcim - Cieszyn
5. etap - 04.08 Zakopane - Zakopane
6. etap - 05.08 Terma Bukovina – Bukowina Tatrzańska
7. etap - 06.08 Kraków – Kraków.
 
Z okazji wyścigu TAURON  zaprasza klientów do wzięcia udziału w licznych atrakcjach, w których do wygrania mnóstwo „rowerowych” nagród.
29 lipca rusza konkurs SMS adresowany do klientów indywidualnych TAURON Polska Energia pod hasłem „Do nagród, gotowi, START!”. Codziennie od 29 lipca do 21 sierpnia klienci mają szansę wygrać jedną z 240 nagród z limitowanej kolekcji przygotowanej z okazji 68. Tour de Pologne. Informacje o nagrodach i konkursie znajdują się na stronie www.konkurs.tauron-pe.pl.
Zachęcamy również do wzięcia udziału w wirtualnym wyścigu Tour de FM, który od 31 lipca startuje na antenie radia RMF FM i na stronie internetowej www.rmf.fm, a patronuje mu TAURON.
 
Ponadto od 29 lipca do 7 sierpnia w wybranych galeriach handlowych w 8 miastach na stoiskach TAURONA na gości czekać będzie kolarskie koło fortuny, eksperymenty naukowe oraz quizy i zabawy. Na metach wyścigu natomiast odbywać się będą konkursy i symulacje wyścigów kolarskich. Liczne atrakcje i sportowe emocje gwarantowane a każdy uczestnik zawodów otrzyma pamiątkowy upominek.
 
Zapraszamy do osobistego śledzenia rywalizacji najlepszych na świecie kolarzy!
  
 
 

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.