Dzień Inwestora Indywidualnego z TAURONEM

TAURON Polska Energia organizuje 6 września Dzień Inwestora Indywidualnego. Jest to pierwsza taka inicjatywa spółki notowanej w indeksie WIG20. Do udziału w wydarzeniu akcjonariusze mogą zgłaszać się do 23 sierpnia.

Znaczna cześć akcji TAURONA należy do akcjonariuszy indywidualnych. To z myślą o nich spółka organizuje, we współpracy ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych, Dzień Inwestora Indywidualnego. Program wydarzenia powstał z myślą o obecnych i potencjalnych akcjonariuszach indywidualnych. Jego uczestnicy będą mogli poznać bliżej codzienną działalność TAURONA, spotkać się z zarządem, jak również pogłębić informacje dotyczące kluczowych aktywów i strategii na najbliższą przyszłość.

– Podczas pierwszej oferty publicznej w akcje TAURONA zainwestowało ponad 230 tys. inwestorów indywidualnych, plasując spółkę w czołówce prywatyzacji. Dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuację idei Akcjonariatu Obywatelskiego i przygotowaliśmy wydarzenie dedykowane specjalnie inwestorom indywidualnym – mówi Dariusz Lubera, prezes zarządu TAURON Polska Energia. – Mam nadzieję, że Dzień Inwestora Indywidualnego TAURON Polska Energia wpisze się na stałe w kalendarz wydarzeń polskiego rynku kapitałowego, a przygotowany tego dnia program okaże się atrakcyjny dla naszych inwestorów – dodaje.

Aby umożliwić jak największej liczbie inwestorów wzięcie udziału w wydarzeniu, uczestnicy mogą wybrać jeden z dwóch dedykowanych programów i zdecydować się na wizytę w Elektrowni Łagisza w Będzinie lub w budynku dyspozycji mocy TAURON Dystrybucja GZE w Gliwicach.

Udział w Dniu Inwestora Indywidualnego jest bezpłatny. Wszyscy zainteresowani mogą przysyłać zgłoszenia do 23 sierpnia. Liczba miejsc jest ograniczona, decydująca jest kolejność zgłoszeń. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej spółki, w zakładce dla inwestorów: http://www.tauron-pe.pl/tauron/relacje-inwestorskie/Strony/dzien-inwestora.aspx

 

 

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.