TAURON: zapraszmy na Wielki Finał akcji Domy Pozytywnej Energii

TAURON Polska Energia, TAURON Dystrybucja oraz Fundacja TAURON serdecznie zapraszają na  Wielki Finał  akcji „Domy pozytywnej energii”, podczas którego nagrodzeni zostaną zwycięzcy tegorocznej edycji akcji –  pięć Domów Dziecka.

Wydarzenie odbędzie się 11 października br. o godz. 12.00 na zamku w Tarnowicach Starych (dzielnica Tarnowskich Gór).                                                                                                     

 Do Państwa Dyspozycji pozostaje bus, który zostanie podstawiony o godz. 10.30 w Katowicach, na parking przy al. Korfantego (w miejscu byłego Pałacu Ślubów).

 Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności i ew. chęci skorzystania z busa do środy do godz. 11.00 na adres: magdalena.rusinek@tauron-pe.pl, tel. 723 600 803.

 ***

Domy Pozytywnej Energii to autorska akcja Grupy TAURON skierowana do całodobowych placówek opiekuńczo-wychowawczych publicznych i niepublicznych, działających na terenie województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego (na obszarze działania Grupy). To druga edycja akcji skierowana do wychowanków domów dziecka z pięciu województw. Wcześniej, od 2005 roku, projekt prowadzony był na mniejszym obszarze przez wrocławską spółką dystrybucyjną z Grupy. W tegorocznej edycji akcji wzięło udział 2664 wychowanków z 73 placówek. Zadaniem dzieci było wykonanie i nadesłanie pracy konkursowej - ilustrowanej książeczki na temat „Przygody byczka Tauronka. Tauronek na tropie historii elektryczności”.

W czerwcu w pięciu województwach odbywały się półfinały akcji, podczas których wybrano i nagrodzono finalistów – 15 Domów Dziecka. 12 października laureaci zmierzą się o tytuł „Domu Pozytywnej Energii”. Główne nagrody otrzyma pięć Domów Dziecka.

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.