Zaprosznie na konferencję: Podpisanie listu intencyjnego w sprawie budowy bloku gazowego

    Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie oraz konferencję prasową dotyczącą

podpisania listu intencyjnego w sprawie budowy bloku gazowego

na terenie Elektrowni Łagisza.

W wydarzeniu udział wezmą m.in.:

Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes zarządu PGNiG

oraz Dariusz Lubera, prezes zarządu TAURON Polska Energia.

Spotkanie oraz konferencja odbędą się 19 grudnia 2012 r. o godz. 9.00

na terenie Elektrowni Łagisza (w Będzinie)

w budynku nowego bloku, przy ul. Energetycznej.

Ze względu na fakt, że konferencja odbędzie się na terenie zakładu przemysłowego

konieczne jest potwierdzenie obecności, o które prosimy do 17 grudnia do godz. 10.00,

na adres magdalena.rusinek@tauron-pe.pl, lub tel. 723 600 803

Kontakt dla mediów

al. Walentego Roździeńskiego 1B

40-202 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.