Najlepszy debiut w rankingu firm odpowiedzialnych społecznie

Tauron Polska Energia uplasował się na pierwszym miejscu wśród debiutujących w tym roku w rankingu odpowiedzialnych firm.

Ranking odpowiedzialnych firm 2013 to siódma edycja jedynego i całościowego zestawienia największych spółek w Polsce ocenianych pod względem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu. Tauron Polska Energia wystartował po raz pierwszy w rankingu, otrzymując najwięcej punktów spośród tegorocznych debiutantów. W generalnej klasyfikacji spółka znalazła się na 23. pozycji.  

Ranking został opublikowany przez Dziennik Gazetę Prawną. Od 2007 roku tworzą go: dr Bolesław Rok z Centrum Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego, odpowiedzialny za merytoryczną stronę rankingu, oraz Jarosław Horodecki, zajmujący się analizą danych i przygotowaniem finalnych zestawień. Zestawienie weryfikowane jest przez firmę doradczą PwC.

TAURON Polska Energia wdraża w Grupie przyjętą w ubiegłym roku strategię zrównoważonego rozwoju i przygotowuje się do wydania pierwszego raportu CSR.

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.