TAURON zaprasza do wspólnego kibicowania kolarzom

27 lipca rozpoczyna się największa impreza kolarska w kraju - Tour de Pologne. TAURON Polska Energia już po raz czwarty jest partnerem wyścigu.

Jubileuszowy, 70. Tour de Pologne odbędzie się między 27 lipca a 3 sierpnia. Tegoroczny wyścig będzie wyjątkowy. Dwa pierwsze etapy zostaną po raz pierwszy rozegrane we Włoszech - z Rovereto do Madonna di Campiglio oraz z Marilleva Val di Sole do Passo Pordoi. Po dniu przerwy kolarzy czeka rywalizacja na polskich trasach. Najpierw peleton przejedzie z Krakowa do Rzeszowa, potem odwiedzi Katowice, Nowy Targ, Zakopane i Bukowinę Tatrzańską. Rywalizację zakończy blisko 40-kilometrowa jazda indywidualna na czas z Wieliczki do Krakowa. W wyścigu wystartuje 19 zespołów zawodowych. Nie zabraknie polskich akcentów - na trasie pojawi się reprezentacja Polski i grupa CCC Polsat Polkowice.

TAURON Polska Energia jest oficjalnym sponsorem Tour de Pologne od czterech lat. Koszulkę w barwach TAURONA (w ramach klasyfikacji punktowej „Najlepszy góral TAURON”) zdobywają co roku kolarze wygrywający na najbardziej wymagających, górskich odcinkach.

- Tour de Pologne to nasz kluczowy projekt sponsoringowy. Dzięki niemu promujemy markę TAURON i jej produkty. Trasa wyścigu – poza etapami włoskimi - tradycyjnie biegnie przez południe Polski, czyli obszary, gdzie znajdują się spółki Grupy TAURON i gdzie mieszkają nasi klienci oraz pracownicy. Cieszy nas coraz większe zainteresowanie kolarstwem i jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w organizacji największej imprezy sportowej w kraju oraz przyczynić się do popularyzacji jazdy na rowerze - mówi Dariusz Lubera, prezes zarządu TAURON Polska Energia.

TAURON zachęca klientów do wspólnego śledzenia zmagań kolarzy. W miasteczkach namiotowych zlokalizowanych przy metach czeka na nich wiele konkursów i atrakcji związanych ze sportowymi emocjami na trasie wyścigu. W działania włączyła się również Fundacja TAURON, która wesprze finansowo zakup odblasków dla szkół wskazanych przez uczestników konkursów. Startując w nich można zatem nie tylko otrzymać nagrody, ale także przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa dzieci.

- To ważny element wynikający z naszego podejścia do sprzedaży i samych klientów – w biznesie, podobnie jak w sporcie, kierujemy się zasadami fair play – podkreśla Dariusz Lubera.

TAURON zaprasza do wspólnego oglądania wyścigu – to niezapomniane przeżycie zarówno dla amatorów kolarstwa, jak i dla osób lubiących sportowe emocje oraz pokaz umiejętności na najwyższym światowym poziomie.

reklama_Tour.jpg

Rozmiar 324.9 kB 588x710 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.