Wygodne i nowoczesne punkty obsługi

Zakończył się pierwszy etap optymalizacji sieci punktów obsługi klientów (POK), dzięki któremu klienci mogą korzystać z nowoczesnych i dostosowanych do ich potrzeb POK-ów.

Obecnie sieć punktów obsługi Grupy TAURON liczy 38 placówek (w tym cieszące się dużym zainteresowaniem punkty w centrach handlowych), a niemal połowa z nich przeszła już gruntowny remont. Ujednolicono nie tylko ich wygląd, ale i procedury obsługowe.

Klientów i pracowników punktów cieszy nie tylko nowoczesny wygląd, ale również wiele wprowadzonych udogodnień, w tym dla osób niepełnosprawnych. Pojawiły się m.in. call roomy (stanowiska, z których bezpłatnie można zadzwonić na Telefoniczną Obsługę Klienta) i systemy kolejkowe.

Nowością jest także rozszerzenie zakresu działań biur – można w nich m.in. zdecydować się na zakup nowych produktów lub skorzystać z ofert promocyjnych.

Projekt był związany jednocześnie z podnoszeniem standardów obsługi. Pracownicy zostali przeszkoleni z tzw. katalogu dobrych praktyk, czyli zbioru zasad, którymi należy kierować się w relacji klientem.

To nie koniec prac związanych z podnoszeniem jakości działania biur. W sierpniu w TAURON Obsługa Klienta rozpoczął się drugi etap optymalizacji sieci POK, dzięki któremu nowy wygląd zyskają pozostałe punkty.

 

Punkty obsługi klienta, które przeszły remont:

POK

adres

Bolesławiec

 ul. Łokietka 8a

Cieszyn

 ul. Frysztacka 50 

Chrzanów

 ul. Garncarska 16

Dąbrowa Górnicza

 ul. 11 Listopada 24

Katowice

 ul. Widok 19

Kraków Nowa Huta

 os. Zgody 14

Kraków Podgórze

 ul. Łagiewnicka 60

Legnica

 ul. Działkowa 68/70

Lubań

 ul. Kościuszki 11a

Opole

 ul. Marii Konopnickiej 3

Rybnik

Centrum Handlowe Real

Strzelin

 ul. Dzierżoniowska 51

Wrocław

 ul. Mennicza 20

Wrocław 2

 ul. Ofiar Oświęcimskich 36

Zabrze

Centrum Handlowe M1

 

 

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.