Tauron zaprasza na „Lato z ENERGIĄ”

TAURON ruszył z ogólnopolską kampanią „Lato z ENERGIĄ”. Kampania adresowana jest do wszystkich, którzy poszukują energetycznych wrażeń spędzając wakacje w Polsce. Strefy Dobrej Energii TAURONA można znaleźć w całym kraju – od Bałtyku do Tatr, na trasie Tour de Pologne i w miejscach letnich festiwali. Kampanii towarzyszy promocja nowego produktu TAURONA – sprzedaży energii elektrycznej w pakiecie z usługą Elektryk 24H.

Wszyscy, którzy odwiedzą Strefę Dobrej Energii mogą skorzystać z licznych atrakcji, takich jak m.in. koncerty, wydarzenia sportowe, konkursy z nagrodami i zabawy dla dzieci. Goście Stref Dobrej Energii, którzy chcieliby zostać klientami TAURONA, mogą poznać szczegóły oferty oraz umówić się na kontakt ze sprzedawcą. W podziękowaniu dla obecnych klientów TAURON przygotował liczne benefity w postaci upominków, voucherów i atrakcyjnych rabatów na letnie atrakcje.

Nad morzem i w górach

Kampania „Lato z ENERGIĄ” ruszyła już pełną parą nad morzem. Strefa Dobrej Energii TAURONA przez całe lato będzie stacjonować w Sopocie, a także będzie podróżować – w ramach Projektu Plaża TVN - po polskim wybrzeżu zatrzymując się podczas wakacyjnych weekendów w różnych turystycznych miejscowościach, w Kołobrzegu (11-13 lipca), Szczecinku (18-20 lipca), Mielnie (25-27 lipca), Darłowie (1-3 sierpnia), Władysławowie (8-10 sierpnia) Gdyni (15-17 sierpnia) oraz Augustowie (22-24 sierpnia). Wszędzie tam czekają wyjątkowe atrakcje, konkursy i aktywności ruchowe na świeżym powietrzu.

Miłośnicy górskiego wypoczynku również znajdą coś dla siebie – w Zakopanem Strefa Dobrej Energii oferuje koncerty i konkursy rodzinne, plenerowe seanse kinowe, a także wypożyczalnię rowerów elektrycznych. Przy wejściach na górskie szlaki klienci mogą bezpłatnie naładować telefon czy skorzystać z Wi-Fi.

Na rowerze i w domu

Od kilku lat TAURON jest sponsorem największego wyścigu kolarskiego w Polsce – Tour de Pologne. Miłośników sportów rowerowych i kibiców zapraszamy w sierpniu na trasę 71. wyścigu, który w tym roku ruszy spod bram Stoczni Gdańskiej, by uczcić 25. rocznicę odzyskania wolności w Polsce. Na kibiców na mecie każdego etapu będzie czekać Strefa Dobrej Energii, a w niej wiele atrakcji: konkursy i zabawy z nagrodami, a także możliwość samodzielnego wytworzenia zielonej energii na specjalnie przygotowanych „energorowerach”.

Zwieńczeniem kolarskich zmagań będzie sponsorowany przez TAURON wyścig Tour de Pologne Amatorów, który odbędzie się 8 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej. Uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją formę na trasie, którą kilka godzin później przejadą zawodowcy podczas Tour de Pologne. Informacje o wyścigu i zapisy można znaleźć na stronie: http://tourdepologneamatorow.pl/

Jak co roku TAURON zaprasza również na letnie festiwale, podczas których na naszych klientów i innych gości czekać będzie również Strefa Dobrej Energii TAURONA. W sierpniu będziemy w Katowicach, gdzie co roku dziesiątki tysięcy fanów przyciąga festiwal TAURON Nowa Muzyka. Kilka dni później przeniesiemy się do Torunia, gdzie energia przyjmie tysiące barw podczas Festiwalu Światła – Bella Skyway Festiwal.

W czerwcu, nieco wyprzedzając lato, TAURON ze Strefą Dobrej Energii był już w Krakowie w nowoczesnej Kraków Arenie na Meczu Finałowym Marcin Gortat Camp, a także podczas Life Festival w Oświęcimiu.

Konkurs dla gości Stref Dobrej Energii

Wszystkie atrakcje „Lata z ENERGIĄ” spaja konkurs, w którym głównymi nagrodami są wycieczka do USA na spotkanie z Marcinem Gortatem i mecz NBA oraz wycieczka do Lyonu we Francji na Festiwal Światła. W puli nagród znajdują się też weekendy w SPA i atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Żeby wygrać, wystarczy zrobić oryginalne zdjęcie podczas jednej z letnich imprez, na której jest TAURON ze Strefą Dobrej Energii, lub wymyślić hasło łączące TAURON z energią do życia i działania. „Lato z Energią” potrwa do końca sierpnia. Więcej informacji na temat poszczególnych atrakcji i konkursów, a także harmonogram imprez można znaleźć na stronie http://lato.tauron-pe.pl.

Lato z Energią_mapa.jpg

Rozmiar 50,4 kB 1002x701 pikseli

1 / 4

Lato z Energią_mapa.jpg

11.07.2014

Lato z Energią_mapa.jpg

Pobierz jpg (50,4 kB)

0

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.