TAURON Sprzedaż wygrywa przetargi na dostawę gazu

Oferta TAURONA okazała się najatrakcyjniejsza w postępowaniach w trybie zamówień publicznych na dostawę paliwa gazowego dla instytucji publicznych w Lublinie, Poznaniu i Grudziądzu. Potwierdza to skuteczną realizację strategii biznesowej zakładającej m.in. tworzenie obszaru handlu gazem ziemnym w Grupie.

TAURON Sprzedaż zaoferował najniższe ceny w przetargach nieograniczonych na dostawę paliwa gazowego dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. Biegańskiego w Grudziądzu.

TAURON wszedł na rynek obrotu paliwem gazowym w lipcu 2014 r., kiedy Prezes URE zatwierdził pierwszą taryfę na obrót paliwem gazowym. Od 2014 r., na mocy umów z GAZ-SYSTEM i Polską Spółką Gazownictwa, ma możliwość pozyskiwania klientów i sprzedaży gazu wysokometanowego.

– TAURON posiada wieloletnie doświadczenie biznesowe w branży energetycznej. Na rynek obrotu gazem wchodzimy z tym doświadczeniem, a także ze znajomością potrzeb klientów oraz kadrą wykwalifikowanych specjalistów. Pomaga nam to przygotować konkurencyjne oferty i zapewnić najwyższą jakość usług dla naszych klientów, co owocuje już pierwszymi sfinalizowanymi kontraktami – mówi Rafał Soja, wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż.

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.