Śląska aglomeracja znów z prądem TAURONA

TAURON będzie dostarczał w przyszłym roku energię elektryczną dla Górnośląskiego Związku Metropolitarnego. Spółka TAURON Sprzedaż GZE zaoferowała najniższą cenę w przetargu nieograniczonym na grupowy zakup energii elektrycznej dla GZM na 2015 rok.

Postępowanie przetargowe dotyczyło zakupu 385 GWh energii dla 27 samorządów, 162 spółek i instytucji samorządowych z województwa śląskiego. Już trzeci rok z rzędu oferta TAURONA okazała się najatrakcyjniejsza w postępowaniu dla GZM.

– Łączenie się w grupy zakupowe dla uzyskania optymalnych cen energii elektrycznej jest coraz częstszą praktyką wśród samorządów. Przynosi im to wymierne korzyści, czego dowodem jest m.in. Górnośląski Związek Metropolitarny, który w postępowaniu o udzielenia zamówienia na dostawę energii elektrycznej zrzesza co roku większą liczbę podmiotów – mówi Rafał Soja, wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż GZE. – Tym bardziej cieszę się, że TAURON kolejny raz przedstawił najkorzystniejszą ofertę dla metropolii, co pozwoli kontynuować naszą dobrą, wieloletnią współpracę.

Do grupowego zakupu na przystąpiły miasta zrzeszone w GZM (Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze) oraz Czeladź, Knurów, Lędziny, Łaziska Górne, Mikołów, Ornontowice, powiaty mikołowski i zawierciański, Rydułtowy, Świerklaniec, Wojkowice, Wyry, Wielowieś i Zawiercie.

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.