TAURON i Samsung dla energooszczędnych

Z prądem od TAURONA produkty Samsunga działają za darmo nawet przez trzy lata. Firmy wspólnie przygotowały dla swoich klientów wyjątkową promocję energooszczędną.

Klienci mogą kolejny raz przekonać się, że TAURON to więcej niż prąd. Podpisując umowę z TAURONEM na produkt energooszczędny i kupując urządzenie marki Samsung objęte promocją, klient zyskuje specjalny bonus o wartości 200 zł, które otrzyma na swoje konto rozliczeniowe w TAURONIE.

Dzięki temu zakupiona przez klienta lodówka, pralka, płyta indukcyjna lub telewizor będą działać nawet do trzech lat bezkosztowo, ponieważ kwota 200 zł odpowiada średniemu kosztowi zużycia energii elektrycznej przez określony czas dla danego urządzenia. I tak np. telewizor klasy energetycznej A, z prądem od TAURONA, będzie działał za darmo przez ok. trzy lata, a płyta indukcyjna ponad dwa lata. Należy pamiętać, iż są to wartości szacunkowe i zgodne z rozporządzeniami Komisji UE 1060/2010, 1061/2010, 1062/2010. Szczegóły tego wyliczenia znajdują się w karcie produktu dołączonej do urządzenia.

Nie ulega jednak wątpliwości, że kluczowe w oszczędzaniu jest racjonalne korzystanie z urządzeń elektrycznych. Na stronie www.energooszczedny.pl TAURON udostępnia specjalne porady i narzędzia do efektywniejszego zarzadzania energią w domu.

Promocja z firmą Samsung trwa od 24 listopada do 24 grudnia 2014 r. i będzie komunikowana w Punktach Obsługi Klienta TAURON, w punktach sprzedaży, w których dostępne są produkty marki Samsung, jak również w internecie.

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.