Chór Energetyków wsparł śpiewająco Dziecięcą Orkiestrę Onkologiczną

Grupa TAURON włączyła się w organizację niezwykłego koncertu Fundacji Iskierka - „Jest MOC jest RADOŚĆ”. Energetycy z Grupy towarzyszyli najważniejszym bohaterom wieczoru - Dziecięcej Orkiestrze Onkologicznej. Wydarzenie miało miejsce 29 listopada w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

Na jednej scenie spotkali się mali i duzi, amatorzy i profesjonaliści - Ci, którzy pomagają i Ci, którzy tej pomocy potrzebują. Połączyła ich fantastyczna idea i muzyka. Od klasyki, przez świat bajkowych postaci, magię musicali czy muzyki reggae. Mali podopieczni śląskich ośrodków onkologicznych i ich rodziny tego jednego dnia stali się artystami, a artyści odnaleźli w sobie dziecięcą fantazję i wrażliwość.

- TAURON od wielu lat wspiera ważne wydarzenia społeczne i artystyczne na terenie swojej działalności. Z Fundacją Iskierka współpracujmy od lat, a w tym roku zaangażowaliśmy się dodatkowo w organizację koncertu oraz wydanie kalendarza Iskierki na 2015 rok. Jesteśmy dumni, że pracownicy Grupy TAURON, bez których nie moglibyśmy realizować naszej strategii zrównoważonego rozwoju, z takim entuzjazmem przyjęli propozycję wsparcia tej inicjatywy - mówi Paweł Gniadek, dyrektor Departamentu Komunikacji Rynkowej i PR w TAURON Polska Energia.

Nie zabrakło również wspaniałych artystów: Kamila Bednarka, Macieja Miecznikowskiego, Szymona Majewskiego, Jarosława Boberka, a wydarzenie poprowadził Mirosław Neinert.

Koncert, który w tym roku odbył się po raz ósmy, ma na celu pomoc podopiecznym Fundacji Iskierka. Fundusze zebrane podczas koncertu będą przekazywane na rzecz dzieci z chorobą nowotworową, a dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego.

Chór Energetyków z Dziecięcą Orkiestrą Onkologiczną.jpg

Rozmiar 382,4 kB 1000x642 pikseli

1 / 5

Chór Energetyków z Dziecięcą Orkiestrą Onkologiczną.jpg

30.11.2014

Chór Energetyków z Dziecięcą Orkiestrą Onkologiczną.jpg

Pobierz jpg (382,4 kB)

0

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.