Nowe produkty dla klientów indywidualnych TAURONA

Ruszyła wiosenna kampania sprzedażowa TAURONA. W ofercie dla gospodarstw domowych jest m.in. prąd z usługą „Elektryk 24H” oraz inne produkty, w których - oprócz atrakcyjnej ceny energii elektrycznej - klienci otrzymują dodatkowe korzyści.

Nowa kampania sprzedażowa oparta została na szczegółowej analizie preferencji klientów wynikających m.in. z komunikowanych potrzeb oraz najczęściej dokonywanych wyborów zakupowych. Wśród klientów z grupy gospodarstw domowych najbardziej pożądanym rozwiązaniem okazało się powiązanie korzystnych cen energii elektrycznej z usługą elektryka dostępnego 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu.

Na bazie tak określonych oczekiwań powstał produkt prąd z „Elektrykiem 24H”. Oferta dostępna jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów indywidualnych TAURONA. Klient, który wybiera ten produkt, zyskuje m.in. gwarancję atrakcyjnej ceny energii na dwa lub trzy lata, bonus w wysokości 50 zł wpłacany przelewem na konto rozliczeniowe klienta w TAURONIE (bonus otrzymują klienci, którzy zamówią produkt na trzy lata i e-fakturę) oraz pomoc wykwalifikowanego elektryka w przypadku awarii instalacji elektrycznej w domu. W trakcie trwania umowy klient może skorzystać z usług elektryka sześć razy (maksymalna wartość pojedynczej interwencji to 500 zł).

Istotnym elementem obecnej kampanii jest również promowanie energooszczędnych postaw. By zobrazować, jak bardzo opłacalne jest korzystanie z energooszczędnych urządzeń, w kampanii TAURON odwołuje się do konkretnych przykładów. I tak, osoba, która korzysta z pralki klasy A+++, za energię elektryczną zużytą do wyprania 1485 koszul zapłaci tylko 50 zł. W poradnikach przygotowanych dla klientów przedstawione są również inne informacje dotyczące korzystania z domowych sprzętów w taki sposób, by nie marnować energii elektrycznej.

Kolejną propozycją dla klientów indywidualnych jest możliwość skorzystania z tańszego węgla wysokiej jakości, który pochodzi z kopalń TAURON Wydobycie. Oferta gwarantuje uzyskanie 30 zł rabatu na tonie węgla kupionego w składach węgla objętych promocją. Wystarczy uzyskać kupon z kodem rabatowym (w punkcie obsługi, przez Internet lub telefonicznie pod numerem 555 444 555), wybrać autoryzowanego sprzedawcę paliwa węglowego i zaoszczędzić do 180 zł.

W wiosennej kampanii sprzedażowej znalazła się również oferta elektrycznego ogrzewania domu. Wbrew pozorom promowanie tej oferty na wiosnę jest jak najbardziej uzasadnione. Oszczędne ogrzewanie z wykorzystaniem energii elektrycznej zaczyna się bowiem od dokonania wyboru energooszczędnych urządzeń, a te najlepiej montować poza sezonem grzewczym. Dla klientów z gospodarstw domowych, którzy wybiorą EKO Ogrzewanie lub Pompę Ciepła zapewniamy m.in. zniżki na zakup urządzeń do ogrzewania mieszkania, domu i podgrzewania wody oraz dwuletnią gwarancję stałej ceny prądu.

Szczegóły dotyczące kampanii sprzedażowej najnowszych produktów TAURONA oraz porady dotyczące racjonalnego korzystania z energii elektrycznej znaleźć można na stronie www.tauron.pl. Informacje dostępne są również w punktach obsługi TAURON oraz telefonicznie pod numerem 555 444 555. Zachęcamy wszystkich klientów indywidualnych do zapoznania się z nową ofertą TAURONA. Ofertą, która - oprócz atrakcyjnej ceny energii elektrycznej - gwarantuje klientom otrzymanie dodatkowych korzyści, bo „TAURON to więcej niż prąd”.

 

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.