Bezpieczna firma z TAURONEM

1095 dni tańszego prądu oraz pakiet „Twoja Bezpieczna Firma” to jedna z najnowszych ofert dla klientów TAURONA. Produkt - przeznaczony dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw - opracowany został we współpracy z firmą mySafety.

Produkt „Twoja Bezpieczna Firma” to oferta przygotowana w szczególności z myślą o tych klientach, którzy cenią stabilność kosztów i stawiają na eliminowanie ryzyk związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Stabilność kosztów zapewnia gwarancja stałej ceny energii elektrycznej w okresie dwóch lub trzech lat umowy (wybór okresu należy do klienta). Co ważne, cena prądu nie tylko jest stała, ale również niższa od określonej w taryfie. Niższa jest również stawka opłaty handlowej. Klienci rozliczani w grupach taryfowych C21 i C22 zaoszczędzą na samej opłacie handlowej około 20 zł miesięcznie.

Klient, który wybierze umowę na okres trzyletni, zyskuje nie tylko 1095 dni tańszego prądu. Z ofertą związany jest również bezpłatny pakiet „Twoja Bezpieczna Firma”, którego operatorem jest mySafety. Program polega na ochronie wartościowych przedmiotów, których odpowiednie zabezpieczenie minimalizuje m.in. ryzyko utraty ważnych dla firm danych. Ochronie podlegają: telefon, laptop oraz klucze. Pakiet „Twoja Bezpieczna Firma” opracowany został przez TAURON we współpracy z firmą mySafety, która specjalizuje się w dziedzinie ochrony tożsamości, dokumentów oraz blokowaniu urządzeń mobilnych. W przypadku gdy klient TAURON zostanie okradziony lub zgubi laptop czy telefon, firma mySafety natychmiast zablokuje i zlokalizuje urządzenie. Całodobowe centrum alarmowe mySafety zaczyna działać natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia. Ponadto, dzięki oznaczeniu przedmiotów specjalną naklejką lub brelokiem, na których znajduje się numer telefonu do mySafety, uczciwy znalazca będzie wiedział, jak zwrócić urządzenie i otrzyma nagrodę.Takie rozwiązanie gwarantuje zachowanie aminowości zarówno właścicielowi jak i znalazcy urządzenia.

Z oferty „Twoja Bezpieczna Firma” mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi klienci TAURONA z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Szczegóły dotyczące oferty dostępne są na stronie www.tauron.pl oraz pod numerem telefonu 555 444 555.

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.