TAURON nagrodzony za działalność CSR

Od wielu lat spółki Grupy TAURON prowadzą akcje informacyjno-edukacyjne skierowane do różnych grup społecznych. Jedną z nich jest program „ Nie znasz, nie otwieraj”, za który TAURON Sprzedaż otrzymał nagrodę HETMAN 2015.

Statuetka HETMAN 2015 przyznana została przez  Magazyn AKTYWNI plus i Ogólnopolską Federację Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku za  całokształt działań w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu - CSR, w grupie osób starszych. Program „Nie znasz, nie otwieraj” pomaga osobom starszym radzić sobie z nieuczciwymi akwizytorami, którzy m.in. podszywają się pod pracowników TAURONA.

Nagroda wręczona została 9 września podczas debaty w ramach XXV Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju na temat partycypacji osób starszych w życiu publicznym.

- Cieszę się, że program „Nie znasz, nie otwieraj” został doceniony i  przyjmuję statuetkę HETMAN 2015 z ogromną satysfakcją. Chcę jednak podkreślić, że najbardziej cieszą nas wymierne efekty programu. Dzięki wieloletniej, szeroko zakrojonej kampanii informacyjno-edukacyjnej udało nam się zwiększyć wiedzę seniorów i przekonać ich, by przy podpisywaniu umów - wszelkiego rodzaju umów - zachowali szczególną ostrożność -  podkreślał odbierając nagrodę Grzegorz Lot.

Kampanie edukacyjno-informacyjne prowadzone są przez TAURON Sprzedaż od 2012 r. Program „Nie znasz, nie otwieraj” miał już pięć edycji. Kolejne akcje informacyjno-edukacyjne skierowane do seniorów ruszą jeszcze w tym roku.

plakat_ostateczny.jpg

Rozmiar 188,5 kB 662x935 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.