Wielka loteria dla klientów TAURONA

Loteria dla klientów otworzy jesienną kampanię sprzedażową TAURONA. Do wygrania jest m.in. samochód hybrydowy oraz elektryczne skutery i rowery. Zgłoszenia do udziału loterii przyjmowane są od 2 listopada do 31 grudnia br.

Szansę na wygraną mają wszyscy klienci indywidualni, zarówno obecni, jak i ci, którzy do końca grudnia br. podpiszą umowę sprzedaży energii lub umowę kompleksową z TAURON Sprzedaż lub TAURON Sprzedaż GZE. Udział w loterii jest bezpłatny. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej tauron.pl/loteria oraz w każdym punkcie obsługi. Zgłoszenia powinna dokonać osoba, która jest stroną umowy. Każdy z uczestników loterii może zarejestrować tylko jedno zgłoszenie.

Główną wygraną jest samochodu marki Toyota Auris Hybrid. Do rozlosowania są również: trzy skutery elektryczne Zipp Volteno, pięć rowerów elektrycznych Ecobike Holland 7s oraz pięćdziesiąt iPadów Mini 3. Losowanie nagród odbędzie się 9 lutego 2016 r.

Wszystkich klientów Taurona zachęcam do tego, by jak najszybciej zgłosili swój udziału w loterii. Wprawdzie nie liczy się kolejność, ale warto zawczasu dokonać formalności, by w przedświątecznym okresie nie zapomnieć o szansie na wygranie energetyzujących nagród – zachęca Grzegorz Lot, wiceprezes Zarządu TAURON Sprzedaż.

Loteria prowadzona jest na podstawie zezwolenia wydanego przez Dyrektora Izby Celnej w Warszawie. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie tauron.pl/loteria

 

 

tauron_loteria_a4_5mm_spady.pdf

Rozmiar 16,5 MB 659x906 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.