Serwisant z TAURONA, nie z przypadku

Klienci TAURONA nie muszą zdawać się na przypadek, gdy pilnie potrzebują naprawy urządzeń elektrycznych. Wybierając prąd z Serwisantem 24H, klienci zyskują pewność, że usterka zmywarki, pralki czy drukarki zostanie usunięta nie tylko szybko i profesjonalnie, ale również bez dodatkowych kosztów. Usługa zawarta jest bowiem w cenie prądu określonej w promocyjnym cenniku.

Serwisant 24H to nowa oferta handlowa TAURONA skierowana od klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Klient, który wybierze tę ofertę, zyskuje szereg korzyści. Po pierwsze, profesjonalny serwis urządzeń elektrycznych w czasie nie dłuższym niż 24 godziny od zgłoszenia usterki. Po drugie, pomoc w przypadku awarii instalacji elektrycznej w czasie nie dłuższym niż 4 godziny. Po trzecie, gwarancję atrakcyjnej ceny, która chroni przed podwyżkami prądu przez cały okres trwania umowy.

Klient nie musi się też martwić o koszty części zamiennych oraz transportu urządzenia do serwisu i z powrotem, pod warunkiem, że całość usługi nie przekracza jednorazowo 500 zł. Naprawa urządzeń odbywa się niezależnie od wieku sprzętu. Serwis dla klientów indywidualnych dotyczy urządzeń: AGD (m.in. lodówka, pralka, zmywarka), RTV (m.in. telewizor, odtwarzacz, zestaw HiFi) i PC (m.in. komputer, tablet, laptop).

Jestem przekonany, że nasza nowa oferta – prąd z Serwisantem 24H – cieszyć się będzie co najmniej tak dużym zainteresowaniem klientów, jak wcześniejsza usługa Elektryk 24H. Z badań opinii naszych klientów wynika bowiem, że najbardziej interesują ich usługi okołoenergetyczne. Nasi klienci cenią taką ofertę, bo daje im pewność szybkiej i fachowej naprawy tych urządzeń elektrycznych, bez których trudno sprawnie funkcjonować zarówno w domu jak i w firmie – podkreśla Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż.

Z usług, których maksymalna wartość nie może przekroczyć 3000 zł można korzystać przez cały okres trwania umowy. TAURON przygotował pakiety ofert na dwa lub trzy lata.

Wprowadzenie oferty Serwisant 24H wsparte zostało m.in. kampanią telewizyjną. Ze szczegółami nowej oferty TAURONA można się również zapoznać na stronie www.tauron.pl oraz w punktach obsługi.

Plakat_B1_GD_serwisant_DRUK.pdf

Rozmiar 15.6 MB 1992x2842 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.