Oferta z RABATOREM od TAURONA na start programu klienckiego

TAURON inicjuje program dla klientów indywidualnych oraz osób prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwa. W pierwszej kolejności klienci mogą skorzystać z oferty z RABATOREM na prąd i gaz z usługami serwisowymi.

Klient indywidualny, który skorzysta z nowej oferty TAURONA na zakup prądu i gazu, zyska nawet 200 zł. Jeżeli ofertę z RABATOREM wybierze przedsiębiorca, zaoszczędzi do 250 zł. Obydwie grupy klientów będą mogły korzystać z nowoczesnych usług: Serwisant 24H oraz Serwisant Gazowy 24H.

Usługi przydatne i nagradzane

Oferowane przez TAURON usługi - Serwisant 24H i Serwisant Gazowy 24 H - są przydatne dla każdego, kto korzysta z urządzeń elektrycznych i gazowych. Ich zaletą jest również to, że dotyczą nie tylko szybkiej i profesjonalnej naprawy sprzętu, np. AGD, ale gwarantują też dostępny 24 godziny na dobę serwis instalacji elektrycznej i gazowej.

- Serwisant 24H jest jednym z najchętniej kupowanych produktów TAURONA. Jego zalety doceniają klienci nie tylko za codzienną przydatność usługi, ale także za jakość udokumentowaną Godłem Quality International w 10. Edycji Programu Najwyższa Jakość QI 2016 - informuje Piotr Zawistowski, wiceprezes TAURON Polska Energia ds. Klienta i Handlu.

Również Serwisant Gazowy 24H jest już - mimo krótkiego stażu w portfolio TAURONA - produktem docenionym na rynku. Otrzymał nagrodę Innowatory WPROST 2016 w kategorii „energetyka”.

Kampania reklamowa

Kampania promującą ofertę z RABATOREM potrwa od października do końca grudnia br. Prowadzona jest m.in. poprzez spoty telewizyjne i radiowe oraz reklamy zamieszczone w prasie i internecie. Wsparciem kampanii są nośniki outdoor oraz ulotki eksponowane w punktach obsługi i materiały informacyjne wysyłane do klientów.

Nie tylko prąd i gaz

Oferta wspierana kampanią pod nazwą RABATOR to nie tylko tani prąd i gaz. To również coraz szerzej zakrojony program kliencki, którego osią jest rozbudowa oferty produktów i usług odpowiadających na potrzeby klientów.

- W jesiennej ofercie proponujemy klientom także zakup Ekogroszku od TAURONA oraz pakiet innowacyjnych usług i produktów technologicznych. To wszystko dodatkowo wspierane jest ciekawą ofertą partnerską - wyjaśnia Grzegorza Lot, wiceprezes TAURON Sprzedaż.

Hasłem promującym nowy Ekogroszek od TAURONA jest „Komfort i ciepło w czystej postaci”. Hasło to oddaje zalety Ekogroszku od TAURONA. Po pierwsze, podkreśla zarówno jego wysoką jakość pod względem wartości energetycznej, jak i ekologiczny charakter. Po drugie, eksponuje komfort korzystania z Ekogroszku od TAURONA, bo można go zamówić z dostawą do domu nie tylko bardzo prosto - poprzez stronę internetową www.tauron.pl/ekogroszek - ale i bez dodatkowych opłat.

W czwartym kwartale TAURON promował będzie również oferty partnerskie. Klient TAURONA, który odbierze kod na zakupy w PLAY, otrzyma „Zwrot za energię” w wysokości 200 zł. Kwota ta zasili jego konto rozliczeń za energię elektryczną, a więc pozwoli zmniejszyć rachunki za prąd. Oszczędności zyska również osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z oferty specjalnej NC+ dla klientów TAURONA oraz z oferty partnerskiej przygotowanej wspólnie z firmą Philips.

- Zasada programu jest prosta - im więcej produktów i usług kupujesz w TAURONIE, tym płacisz mniejsze rachunki za prąd - podsumowuje Grzegorz Lot.

TAURON - punkt obsługi klienta.jpg

Rozmiar 864,5 kB 2755x1838 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.