Produkty TAURON Gaz Giełda i Serwisant Gazowy 24H nagrodzone

Produkty TAURON Gaz Giełda i Serwisant Gazowy 24H zostały docenione w konkursach Europejski Certyfikat Jakość Roku i Laur Innowacyjności 2016, a TAURON Sprzedaż otrzymał tytuł Najlepszego Dostawcy Energii.

„Laur Innowacyjności 2016” ” dla TAURON Gaz Giełda

Organizatorem konkursu „Laur Innowacyjności” jest Naczelna Organizacja Techniczna, związek stowarzyszeń naukowo-technicznych  o ponad 180 letniej tradycji. O prestiżu nagrody przyznanej produktowi TAURON Gaz Giełda świadczy nie tylko bogata tradycja organizatora konkursu, ale również fakt, że NOT docenia produkty i projekty, których nowoczesne rozwiązania wpływają na przyspieszenie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski.

TAURON Gaz Giełda jest produktem skierowany do klientów biznesowych, który umożliwia dokonywanie zakupu gazu w oparciu o mechanizmy rynkowe i daje klientowi swobodę w wyborze momentu transakcji i określeniu wolumenu paliwa gazowego.

- Nagroda „Laur Innowacyjności 2016” dla TAURON Gaz Giełda jest dla nas szczególnym wyróżnieniem. Podkreśla, że oferujemy klientom nowoczesne rozwiązania, dzięki którym mogą się rozwijać - mówi Tomasz Lender, wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż. Takie nowoczesne produkty giełdowe mamy również dla klientów, którzy kupują u nas energię elektryczną i prawa majątkowe. Należą do nich TAURON Giełda i Opust oraz Giełda Prawa Majątkowe - dodaje Tomasz Lender.

Serwisant Gazowy 24H z nominacją w konkursie Jakość Roku

Europejski Certyfikat Jakość Roku to wyróżnienie przyznawane na podstawie wieloetapowej oceny, w tym szczegółowego audytu zgłoszonego projektu. Serwisant Gazowy 24H otrzymał tę nominację, bo klienci, którzy korzystają z tego produktu, zyskują pewność, że usterka instalacji czy urządzeń gazowych zostanie usunięta nie tylko szybko, ale i profesjonalnie.

- Nominacja w konkursie Europejski Certyfikat jest dla nas potwierdzeniem wysokiej jakości usług, które gwarantujemy klientom decydującym się na korzystanie z Serwisanta Gazowego 24H. Jestem przekonany, że pomoże nam również w budowaniu korzystnego wizerunku TAURONA na rynku gazu, na którym, choć działamy krótko, potrafimy się pozytywnie wyróżnić - podkreśla Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż.

Serwisant Gazowy 24H jest produktem, który funkcjonuje w dwóch wersjach. Jeden wariant przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, drugi dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Tytuł Najlepszego Dostawcy Energii dla TAURON Sprzedaż

Tytuł Najlepszego Dostawcy Energii przyznało TAURON Sprzedaż jury Committee CIJ Awards. Konkurs ma charakter międzynarodowy, organizowany jest w kilku krajach europejskich. W tym roku Gala Konkursu CIJ Awards odbyła się w Warszawie, w przyszłym zwycięzców gościła będzie Praga. Nagrody w konkursie CIJ przyznawane są już po raz piętnasty.

- Ta nagroda ma dla nas wymiar zarówno prestiżowy jak i biznesowy. Na rynku energii elektrycznej jesteśmy wprawdzie znani, ale coraz większa konkurencja wymaga od nas dużej staranności i pracy również w sferze kreowania pozytywnego wizerunku TAURONA, który budujemy m.in. dzięki wygranym w prestiżowych konkursach. Jeżeli chodzi o korzyści biznesowe, to ich wartość wynika przede wszystkim z możliwości dotarcia do top management firm rynku nieruchomości, którzy uczestniczyli w gali rozdania nagród i przedstawienia im nowych rozwiązań oferowanych obecnie przez Grupę TAURON - podkreśla Tomasz Lender, wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż.

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.