TAURON organizuje kolejne spotkania z potencjalnymi kontrahentami

Prawie 250 uczestników z blisko 150 firm wzięło udział w drugim Dniu otwartych drzwi dla Wykonawcy – kolejnej odsłonie cyklu spotkań z potencjalnymi kontrahentami Grupy TAURON, które odbyło się 20 kwietnia w Katowicach. Tym razem kontrahentów zaprosił TAURON Wytwarzanie.

Podczas spotkania zaprezentowana została prognoza potrzeb zakupowych TAURON Wytwarzanie, przedstawione zostały informacje o platformie zakupowej Grupy TAURON oraz obowiązujących procedurach zakupowych, a także najczęściej występujących nieprawidłowościach, jakie znajdują się w składanych ofertach. Uczestnicy spotkania zostali zaproszeni do paneli dyskusyjnych z podziałem na kluczowe branże (branża kotłowa, turbinowa, elektryczna, AKPiA, dostawy i eksploatacyjna, pozostałe).

Podczas tej edycji Dnia otwartych drzwi dla Wykonawcy zainaugurowany został również pro-rozwojowy program comiesięcznych spotkań z cyklu: „Nowe technologie, innowacyjne usługi i dostawcy”, do udziału w którym zaproszeni zostali zarówno obecni jak i nowi oferenci.

Grupa TAURON przeprowadza rocznie ponad 5 000 przetargów, ponad 10 000 aukcji elektronicznych oraz ok. 16 000 postępowań elektronicznych. Posiada 14 000 zarejestrowanych dostawców W oparciu o elektroniczną Platformę Zakupową Grupy TAURON, od 2013 roku przeprowadzono już około 20 000 postępowań, które pozwoliły na wyłonienie kontrahentów spełniających oczekiwania Grupy. Podczas Dnia otwartych drzwi dla Wykonawcy kontrahentom oferowana jest możliwość odbycia szkoleń z wykorzystania Platformy Zakupowej tak, aby stała się ona narzędziem powszechnie używanym i akceptowanym nie tylko przez pracowników Grupy, ale także przez partnerów biznesowych TAURON.

Dzień otwartych drzwi dla Wykonawcy to cykl spotkań przedstawicieli spółek Grupy TAURON z potencjalnymi kontrahentami. Bezpłatne konferencje zakupowe odbyły się już w TAURON Ciepło oraz TAURON Wytwarzanie.

Więcej:

http://media.tauron.pl/pr/344933/tauron-stawia-na-aktywna-komunikacje-z-kontrahentami

Kolejne spotkanie z cyklu Dni otwartych drzwi dla Wykonawcy odbędzie się już 11 maja. Trzecia edycja jest dedykowana obecnym i potencjalnym dostawcom oraz kontrahentom spółek TAURON Dystrybucja, TAURON Dystrybucja Pomiary oraz TAURON Dystrybucja Serwis.

Więcej informacji: http://www.tauron-dystrybucja.pl/o-spolce/aktualnosci/Strony/dzien-otwartych-drzwi-w-tauron-dystrybucja.aspx

1.JPG

Rozmiar 711,0 kB 2184x1456 pikseli

1 / 1

1.JPG

21.04.2017

Pobierz JPG (711,0 kB)

0

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.