Gazowe produkty TAURONA odpowiadają na potrzeby rynku

Ponad 3,5 tys. osób wzięło udział w internetowym badaniu TAURONA dotyczącym sposobów wykorzystywania gazu w domu i w firmie.

Prawie 90 proc. ankietowanych zadeklarowało, że w przypadku awarii sprzętu gazowego wzywa fachowca. Wśród nich 23 proc. szuka go w Internecie, ale aż 63 procent woli się zdać na usługi sprawdzonego specjalisty. Dla tej grupy klientów TAURON ma usługi Serwisanta Gazowego 24H. W przypadku awarii instalacji gazowej przyjazd fachowca jest gwarantowany w ciągu 4 godzin od momentu zgłoszenia usterki. Serwisant Gazowy to również gwarancja profesjonalnej naprawy sprzętów gazowych w ciągu 24h od zgłoszenia. Rozwinięta opcja usługi, czyli Serwisant Gazowy 24H PLUS zawiera również pomoc szklarza, ślusarza i hydraulika. Z zebranych informacji wynika, że blisko 85 proc. spośród ankietowanych gotuje na gazie, a ponad połowa wykorzystuje błękitne paliwo również do tego, by ogrzać dom lub mieszkanie.

- Te dane potwierdzają zasadność zaangażowania się TAURONA w promowanie ogrzewania na gaz. Mamy bogatą ofertę kotłów gazowych, która umożliwia dopasowanie systemu grzewczego zarówno do potrzeb jak i możliwości klienta. Gwarantujemy też bezpłatne doradztwo w doborze urządzeń -  zaznacza Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż.

Pozyskane w internetowym badaniu informacje są dla TAURONA ważną wskazówką dotyczącą oczekiwań związanych z wykorzystywaniem urządzeń gazowych. Posłużą do opracowania nowych ofert dopasowanych do potrzeb klientów korzystających z gazu.

W badaniu postawiono na styl „pół żartem, pół serio”. Każdy, kto zdecydował się na wypełnienie ankiety, tworzył swój awatar. Taka przyjazna forma zachęciła do wzięcia udziału w badaniu zarówno mieszkańców dużych (ok. 46 proc.) i małych miast (ok. 35 proc.), jak i osoby mieszkające na wsi (blisko 18 proc.).

W podobnej konwencji utrzymany jest raport z badań. Można go znaleźć na stronie www.tauron24.pl/raport-gaz.

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.