„Twoje 300” - nowa oferta TAURONA dla klientów indywidualnych

„Czysta oferta - Twoje 300” to najnowsza propozycja TAURONA dla gospodarstw domowych w całej Polsce. Jest to atrakcyjna oferta zakupu prądu i gazu wraz z usługami naprawy instalacji oraz urządzeń elektrycznych i gazowych.

Przy tworzeniu „Czystej oferty” TAURON porównał inne, podobne propozycje obecne na rynku i stworzył pakiet, który jest korzystny finansowo dla klientów.

Z badań przeprowadzonych przez niezależną firmę badawczą wynika, że  pakiet „Czysta oferta - Twoje 300” od TAURONA zapewnia najniższy na rynku roczny koszt rachunków za prąd i gaz. W porównanych ofertach przyjęto zużycie mediów w wysokości charakterystycznej dla typowego gospodarstwa domowego, czyli 2000 kWh energii elektrycznej i 6400 kWh gazu.

Pakiet  „Czysta oferta - Twoje 300” odpowiada na potrzeby klientów. Jest tani, zawiera praktyczne usługi serwisowe oraz  dodatkowy  bonus - zwrot za prąd w wysokości 300 zł. Bonus wpłacany jest na konto rozliczeniowe za energię elektryczną w TAURONIE po dokonaniu rejestracji na www.tauron.pl/zwrotzaprad

- Zaletą naszej oferty dla gospodarstw domowych są nie tylko korzyści finansowe. Chcemy podkreślić, że to bezpieczna i przejrzysta propozycja. Najwyższa jakość i jasno określone korzyści to cechy, na których TAURON buduje oferty skierowane do wszystkich grup klientów - zaznacza Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż.

W pakiecie „Czysta oferta - Twoje 300” klienci otrzymują dwa lata usług serwisowych za darmo. Oznacza to, że przez 23 miesiące stawka opłat jest zerowa, a w ostatnim miesiącu jest refundowana dodatkowym zwrotem na rachunek za prąd.

Bez ponoszenia kosztów klient może korzystać z usług serwisanta od prądu i serwisanta od gazu i ma na to łączny budżet w wysokości 6 000 zł. Serwisanci zapewniają szybkie i profesjonalne usunięcie awarii instalacji elektrycznej i gazowej. Zakres usług obejmuje również naprawę wymienionych w regulaminie sprzętów elektrycznych - AGD, RTV, PC -  oraz gazowych, m.in. kuchenki czy piecyka.

W okresie 2 lat trwania umowy można 6 razy wezwać serwisanta dla prądu i 6 razy serwisanta do urządzeń lub instalacji gazowej. Zakres usługi obejmuje pokrycie kosztów robocizny oraz części zamiennych do kwoty 500 zł w odniesieniu do jednej awarii. Szczegóły oferty zawarte są w cenniku i regulaminach dostępnych na stronie www.tauron.pl/twoje300

 „Czysta oferta - Twoje 300” dostępna jest zarówno dla obecnych jak i nowych klientów TAURONA. Szczegółowe informacje o ofercie można znaleźć na stronie www.tauron.pl/twoje300, uzyskać pod numerem 555 444 555 oraz w punktach obsługi.

czysta oferta.png

Rozmiar 2,2 MB 1920x1080 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.