TAURON liderem krajowego rankingu sprzedawców gazu

Ranking sprzedawców gazu, w którym TAURON uzyskał „najlepszy wynik w klasyfikacji ogólnej”, opracowany został przez Polski Instytut Badań Jakości. Analiza dotyczyła porównania  piętnastu działających na rynku sprzedawców gazu i ich ofert dla gospodarstw domowych.

Oferty oceniano w trzech kategoriach. TAURON zwyciężył w klasyfikacji „najlepsze ogólne warunki oferty” oraz „najwyższa przejrzystość i komfort”, a w kategorii „cena” był w środku zestawienia. Finalnie TAURON wygrał w „klasyfikacji ogólnej” osiągając 89 na 100 możliwych do zdobycia punktów procentowych.

TAURON podkreśla, że jego oferty gazowe, oprócz zalet wymienionych w badaniu, mają też inne, istotne atuty. Wskazuje m.in. na  różnorodność, która daje klientowi możliwość wyboru wariantu dopasowanego do jego potrzeb, oraz dodatkowe korzyści, które otrzymuje klient.

Podstawowa oferta TAURONA - na zakup paliwa gazowego - daje gwarancję, że ceny nie wzrosną nawet wtedy, gdy będą podwyżki. Jeżeli na rynku dojdzie do spadku cen gazu, klient ma możliwość wyboru nowej oferty z aktualnych propozycji TAURONA.

Dodatkowe korzyści zawierają również oferty rozszerzone TAURONA, czyli takie, w których gaz oferowany jest z różnymi wariantami usług serwisowych z linii 24h. W każdej z nich, w ramach programu „zwrot za prąd”, klient dostaje bonus od 10 do 100 zł. Bonus wpłacany jest na konto rozliczeniowe klienta, a jego wartość zależy od rodzaju usługi wybranej przez klienta. Można zamówić usługę Gaz Pomoc, która zapewnia naprawę wewnętrznej instalacji gazowej lub Gaz z Serwisantem, który daje dodatkowo gwarancję naprawy domowych urządzeń, np. kuchenki czy piecyka gazowego. Do wyboru jest również produkt Serwisant Gazowy PLUS, który oprócz wyżej wymienionych usług, zawiera też pomoc szklarza, ślusarza i hydraulika.

Najwięcej korzyści związanych jest z wyborem produktów pakietowych TAURONA. Pakiet „Twoje 300” gwarantuje zakup gazu i prądu w atrakcyjnych cenach, bezpłatne usługi  naprawy instalacji oraz urządzeń elektrycznych i gazowych, a także zwrot za prąd w wysokości 300 zł.

Wszystkie oferty TAURONA dostępne są dla gospodarstw domowych w całej Polsce. Każdą z nich cechuje „najwyższa przejrzystość i komfort” - co docenił Polski Instytut Badań Jakości - i każdą można sprawdzić na stronie TAURON.

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.