Oferta Antysmogowa TAURONA już wkrótce

TAURON Sprzedaż przygotowuje Ofertę Antysmogową dla klientów, którzy zdecydują się na wykorzystanie energii elektrycznej dla potrzeb ogrzewania gospodarstwa domowego oraz ładowania samochodów elektrycznych. Oferta Antysmogowa TAURON Sprzedaż jest kolejnym elementem długoterminowej strategii rozwoju produktów i usług Grupy TAURON.

W porównaniu do istniejących taryf wielostrefowych Oferta Antysmogowa wyróżniać się będzie elastycznością.  Stawka dzienna ustalona będzie na poziomie taryfy G11 (w przypadku taryf wielostrefowych stawki w godzinach szczytu są wyższe), a specjalna stawka Antysmogowa będzie z upustem 40% w stosunku do G11. Stawka Antysmogowa obowiązywać będzie w godzinach 22.00-6.00 i dotyczyć będzie energii nadwyżkowej.

W przypadku TAURON Sprzedaż stawki zmienne planowane są na poziomie:

Oferta Antysmogowa w TAURON Sprzedaż 

Stawka netto

Strefa I

244,50 PLN/MWh

Strefa II bazowa

244,50 PLN/MWh

Strefa II Antysmogowa (en. nadwyżkowa)

146,70 PLN/MWh

 

Oferta TAURONA wprowadzona zostanie na rynek w ciągu najbliższych kilku tygodni. 

TAURON Sprzedaż ma bogatą ofertę dla osób ogrzewających mieszkania lub domy energią elektryczną. Dla wszystkich, którzy już z niej korzystają, zostaną przygotowane narzędzia, które umożliwią porównanie obecnych warunków z Ofertą Antysmogową i wybór najkorzystniejszej oferty z perspektywy klienta.

Celem wprowadzenia Oferty Antysmogowej jest wzrost konkurencyjności ogrzewania opartego na energii elektrycznej, a co za tym idzie ograniczenie emisji szkodliwych zanieczyszczeń pochodzących ze spalania złej jakości paliwa w domowych piecach.

Nowa Oferta Antysmogowa to kolejny element prowadzonego przez Grupę TAURON kompleksowego programu pn. ”Oddychaj powietrzem”, skierowanego na ograniczenie niskiej emisji i tym samym poprawę stanu środowiska naturalnego.

Wiosną 2017 roku ruszyła specjalna strona internetowa www.oddychajpowietrzem.pl - zawierająca kompendium wiedzy na temat ekologicznego ogrzewania, na której można m.in. sprawdzić stan powietrza w swojej okolicy.

Jesienią TAURON zorganizował  pikniki ekologiczne w kilkunastu miejscowościach. Punktem centralnym tego typu wydarzeń była specjalna mobilna platforma, na której prezentowane są różne sposoby ekologicznego ogrzewania pomieszczeń i udostępniane tablety z programem umożliwiającym wyliczenie kosztów inwestycji dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta.

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.