Grupa TAURON organizuje kolejną edycję spotkań z potencjalnymi kontrahentami

Rusza druga edycja „Dni otwartych drzwi dla potencjalnych kontrahentów Grupy TAURON”. Spotkania skierowane są do wszystkich potencjalnych wykonawców dostawców i producentów chcących współpracować ze spółkami Grupy.
Celem tej nowej formy komunikacji z otoczeniem rynkowym jest poprawa przepływu informacji z kontrahentami oraz zapoznanie ich z procedurami przetargowymi Grupy.

Blisko 1000 uczestników z 800 firm odwiedziło w ubiegłym roku konferencje „Dni otwartych drzwi dla potencjalnych kontrahentów Grupy TAURON” organizowane przez Spółki TAURON Ciepło sp. z o.o., TAURON Wytwarzanie S.A., TAURON Dystrybucja S.A., TAURON Wydobycie S.A.

W związku z dużym zainteresowaniem, z jakim spotkała się ta inicjatywa TAURON,  dedykowana obecnym oraz potencjalnym dostawcom Grupy TAURON, zainicjowany został drugi cykl spotkań.

Już jutro odbędzie się pierwsza z tegorocznych konferencji - tym razem w spółce TAURON Ciepło.

- Dzięki spotkaniom z rynkiem w nowej formule komunikacji zaobserwowaliśmy poprawę przepływu informacji z kontrahentami, co przełożyło się na wzrost konkurencyjności na postępowaniach przetargowych. Transparentny i otwarty dialog z kontrahentami to zasady, którymi kierujemy się w relacjach biznesowych. W bieżącym roku również zamierzamy spotykać się z kontrahentami, którzy współpracują z naszymi kluczowymi spółkami - mówi Kamil Kamiński wiceprezes zarządu ds. zarządzania korporacyjnego TAURON Polska Energia. Naszym priorytetem jest utrzymywanie wysokiej konkurencyjności postępowań przetargowych. W 2017 roku osiągnęliśmy wynik średnio 4 oferty na każde zadanie w postępowaniach powyżej 14 tys. euro. Wysoka konkurencyjność przetargów pozwala na osiąganie oszczędności w zakresie zakupów, a dzięki aukcjom elektronicznym Grupa zaoszczędziła już ponad 500 mln zł – dodaje wiceprezes.

Podczas pierwszego z cyklu spotkania w TAURON Ciepło przedstawiony zostanie planowany zakres prac remontowych i inwestycyjnych przewidzianych na rok 2018, w tym również prac w ramach Programu Likwidacji Niskiej Emisji.

W drugiej części spotkania, w rozmowach bezpośrednich, na specjalnie przygotowanych stanowiskach, będzie można uzyskać m.in. informacje na temat: wymogów formalnych w postępowaniach przetargowych, zasad obowiązujących we współpracy z firmami zewnętrznymi, procedur bezpieczeństwa dla firm wykonawczych oraz zasad korzystania z platformy zakupowej TAURON.

 

1.JPG

Rozmiar 4,8 MB 3008x2008 pikseli

1 / 1

1.JPG

06.03.2018

Pobierz JPG (4,8 MB)

0

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.