„Twoje Smart 500” – czyli nowa oferta TAURONA dla domu

TAURON prezentuje gamę inteligentnych urządzeń, które zadbają  o bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców. To m.in. czujniki czadu, dymu i gazu oraz inteligentne wtyczki. W nowej ofercie „Twoje Smart 500” zestawy urządzeń o wartości ok. 500 zł są dla klientów indywidualnych gratis.

Z oferty może skorzystać każde gospodarstwo domowe w Polsce, które zamówi prąd i gaz wraz z usługami Serwisantów 24H w TAURONIE. Do wyboru są dwa zestawy urządzeń. Jeden zawiera czujnik dymu, czadu i gazu, drugi to centrala czujników oraz czujnik dymu.

- Nasza najnowsza oferta łącząca prąd i gaz z urządzeniami smart home jest kolejnym przykładem tego, że TAURON stawia na taki rozwój produktów i usług, który buduje wartość dodatkową dla klientów. Dostarczamy rozwiązania, które są innowacyjne, kompleksowe i odpowiadają na potrzeby klientów - mówi Grzegorz Lot, wiceprezes zarządu TAURON Sprzedaż.

W promocyjnych zestawach „Twoje Smart 500” TAURON przygotował sprzęty, które wykrywają i sygnalizują pojawienie się zagrożeń, m.in. czadu, dymu i ulatniającego się gazu. Każdy z nich działa nie tylko autonomicznie wysyłając sygnały dźwiękowe i świetlne, ale - w połączeniu z centralką i aplikacją - przesyła też powiadomienia na telefon lub tablet. Zaletą urządzeń jest ich prosta obsługa i możliwość bezinwazyjnego montażu, bez konieczności ingerencji w instalację elektryczną.

Oprócz zestawów czujników, które klient dostaje w ofercie „Twoje Smart 500”, każdy może kupić inne urządzenia smart, które zapewniają bezpieczeństwo i zwiększają komfort. Są to czujniki temperatury i wilgotności, ruchu oraz otwarcia drzwi i okien, a także praktyczne kamery wewnętrzne i zewnętrzne oraz zegarki z lokalizatorami GPS.

Urządzenia smart home w ofercie TAURONA to również możliwość zarządzania energią. Wtyczka Wi-Fi pozwala np. na tworzenie harmonogramów uruchamiania i wyłączania określonych urządzeń o konkretnej porze oraz dokonywanie precyzyjnych pomiarów zużycia prądu dla sprzętów do niej podłączonych.

Obok oferty skierowanej do gospodarstw domowych TAURON przygotował też zestaw inteligentnych urządzeń dla segmentu małych i średnich przedsiębiorstw. Firma, która zamówi pakiet „Bezpieczna Firma”, czyli prąd z gwarancja stałej ceny, otrzyma za złotówkę netto kamerę full HD, inteligentną wtyczkę oraz czujnik dymu, których wartość rynkowa wynosi ok. 600 zł brutto.

Szczegóły najnowszej oferty TAURONA znajdują się na stronie tauron.pl. Informacje dostępne są również w każdym biurze obsługi i pod numerem infolinii 555 444 555.

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.