Rozgrzewamy emocje na południu Polski

W sobotę startuje 75. Tour de Pologne. – Fani kolarstwa odliczają godziny do rozpoczęcia rywalizacji. My, jako TAURON również, ponieważ widzimy, jak wiele pozytywnych emocji budzi to wydarzenie, które z dumą wspieramy od wielu lat – mówi Filip Grzegorczyk, prezes TAURON Polska Energia. W tym roku trasa kolarskiej ligi mistrzów pokrywa się z obszarem działania Grupy TAURON – oficjalnego sponsora wyścigu.

 Impreza kolarska, której twarzą od wielu lat jest Czesław Lang mobilizuje nie tylko sportowców, ale i potężną grupę fanów. TAURON przygotował dla nich na poszczególnych etapach wyścigu wiele niespodzianek. Firma zadba o kibiców – tych starszych i młodszych – w specjalnych strefach.

- Cieszymy się, że w tym roku trasa wyścigu idealnie pokrywa się z naszych obszarem działania. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców miast znajdujących się na trasie wyścigu, do kibicowania i odwiedzenia stref TAURONA, w których przygotowaliśmy wiele atrakcji dla całych rodzin – mówi Filip Grzegorczyk, prezes zarządu TAURON Polska Energia.

W tym roku będzie co świętować, ponieważ w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, Tour de Pologne obchodzi swoje 90. urodziny, a najlepsi kolarze będą walczyć o zwycięstwo w nim po raz 75. Tradycyjnie wielkie emocje wśród fanów kolarstwa będą budziły emocjonujące etapy górskie.

- Gór w tegorocznym wyścigu nie zabraknie – zapewnia Czesław Lang, dyrektor generalny 75. Tour de Pologne. – Będą cztery etapy naprawdę o stromych podjazdach, gdzie kibice będą mieli niepowtarzalną okazję z bliska zobaczyć wysiłek kolarzy. Dużo emocji czeka nas także w rywalizacji TAURON Tour de Pologne Amatorów. Na starcie wyścigu, 10 sierpnia, w Bukowinie Tatrzańskiej stanie rekordowa liczba blisko 3 tys. kolarzy z zamiłowania, którzy będą walczyć o jak najlepszy rezultat.

Pomalujesz twarz, skorzystasz z internetu

Podczas Tour de Pologne TAURON rozgrzewał będzie również najmłodszych kibiców. Przygotowano dla nich emocjonujące gry, zabawy i animacje. Dla starszych fanów kolarstwa będzie okazja do skorzystania z bezpłatnych badań spirometrycznych. Do dyspozycji kibiców, w oczekiwaniu na kolarzy, będzie dostępna również strefa chilloutu oraz bezpłatne ładowarki z dostępem do WI-FI.

Zapraszamy do kibicowania w strefach TAURONA.

Rozgrzewamy!

TAURON kibicuje kolarzom hasłem „Rozgrzewamy Tour de Pologne - Rozgrzejemy też Twój dom”. Na metach w Krakowie, Katowicach, Zabrzu i Bielsku-Białej pojawi się mobilny dom TAURONA. W niezwykłej konstrukcji będzie można poznać ciekawostki związane z ekologicznymi systemami grzewczymi.

Doradcy podpowiedzą, jak wymienić ogrzewanie na ekologiczne. Porównają też koszty eksploatacji różnych urządzeń, których na co dzień używamy w domu. Eksperci TAURONA doradzą, jakie ogrzewanie wybrać, by odpowiadało potrzebom domowników oraz ich możliwościom finansowym. Systemy grzewcze oferowane są w formie kompleksowych pakietów.

Pobierz video

Pobierz audio

TdP_2018_mapa_PL.jpg

Rozmiar 1,1 MB 1190x1684 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.