Ekogroszek z internetu dostępny w całej Polsce

20 tys. ton ekogroszku kupili w sklepie internetowym TAURONA klienci z 3 tys. miejscowości położonych na terenie całego kraju. Teraz przy zakupie 2 palet ekogroszku lub JARET plus można otrzymać 30 zł rabatu na każdą paletę przy kolejnych zakupach w sklepie internetowym TAURONA.

Powodzenie, jakim cieszy się wśród klientów ekogroszek od TAURONA to konsekwencja przede wszystkim jakości. Ekogroszek to paliwo o wysokiej wartości opałowej, które posiada świadectwo na znak bezpieczeństwa ekologicznego. Produkcja kontrolowana jest przez specjalistyczne laboratorium badawcze.

Klient kupuje ekogroszek bezpośrednio od producenta, którym są kopalnia Grupy TAURON. Dzięki temu ma gwarancję, że otrzymuje paliwo nie tylko wysokiej jakości, ale również w korzystnej cenie.

Pakowany w 20-kilogramowe worki ekogroszek pakowany jest dostarczany na 800-kilogramowych paletach do klientów na terenie całego kraju. Od listopada br. ekogroszek oferowany jest w TAURONIE z gwarancją korzystnej ceny. Wystarczy wejść na stronę www.tauron.pl/ekogroszek ,złożyć zamówienie i umówić się z kurierem na datę i godzinę dostawy.

Po odebraniu ekogroszku klient otrzyma mailowo kod rabatowy o wartości 30 zł na każdą paletę towaru zakupioną w okresie listopad - grudzień br. lub kwiecień - maj przyszłego roku.

Za ekogroszek kupiony w sklepie internetowym TAURONA można zapłacić kartą płatniczą, tradycyjnym przelewem lub dokonać płatności online. Można również skorzystać z systemu ratalnego. Po wybraniu tej formy płatności kupujący jest przenoszony przez operatora płatności elektronicznych na stronę banku udzielającego kredytu.

Wśród zalet oferty na ekogroszek od TAURONA jest również darmowa pomoc w przypadku awarii instalacji centralnego ogrzewania oraz kotła na ekogroszek. Usługa, która funkcjonuje pod nazwą Serwisant węglowy 24H, gwarantowana jest przez TAURON oraz znaczącego ubezpieczyciela na rynku assistance.

Szczegółowe informacje na temat ekogroszku i oferty TAURONA znajdują się na stronie  www.tauron.pl/ekogroszek

1 Ekogroszek ilustracja.jpg

Rozmiar 1,1 MB 1701x850 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.