Zagraj w międzypokoleniowym konkursie wiedzy konsumenckiej

Ruszył konkurs „Złote lata”, w którym do wygrania jest ponad 200 nagród. To zabawa dla całej rodziny. Jej celem jest poszerzanie wiedzy i poprawa bezpieczeństwa konsumentów. Konkurs jest elementem kampanii „Senior znaczy szacunek” realizowanej przez TAURON oraz Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej.

Główną nagrodą w konkursie jest tygodniowy pobyt dla 4-osobowej rodziny w Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej. Wśród nagród, które można wygrać w konkursie, są również konsole do gier PlayStation PRO oraz  głośniki marki JBL. Tytuł konkursu jest nawiązaniem do słuchowiska radiowego, które jest emitowane od października br.  na antenie programu pierwszego Polskiego Radia. Słuchowisko w zabawny sposób opowiada o ważnych dla seniorów sprawach, np. problemach z nieuczciwymi sprzedawcami czy prawach do odstąpienia od umowy zawartej w domu.

Konkurs stanowi formę promocji słuchowiska „Złote lata”, a szczegóły na jego temat można znaleźć na stronie internetowej www.zlote-lata.pl.  W zabawie mogą brać udział osoby w wieku powyżej 55 lat oraz wybrani przez nie młodsi pomocnicy. Zadanie konkursowe polega m.in. na rozwiązaniu quizu składającego się z 20 pytań, z czego 10 skierowanych jest do osób młodych, a 10 do starszych.

Konkurs „Złote Lata” skierowany jest do osób zamieszkujących województwa z terenu dystrybucyjnego TAURONA, a więc opolskie, małopolskie, śląskie i dolnośląskie. Konkurs trwa do 15 lutego 2019 r.

ZŁOTE LATA.jpg

Rozmiar 493.3 kB 746x870 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.