„Dofinansowanie dla domu? To budzi naturalną ciekawość”

100 tysięcy zł to pula dofinansowania na ogrzewanie lub panele fotowoltaiczne, którą dla swoich klientów ma TAURON. Wsparcie finansowe można zdobyć w konkursie „Dofinansowanie dla domu”. Zwycięzcy sami decydują, na jaki cel przeznaczą wygraną. Mogą wybrać jeden z systemów grzewczych z oferty TAURONA lub instalację fotowoltaiczną.

Konkurs prowadzony jest w Internecie na stronie www.tauron.pl/dofinansowanie. Zgłoszenia przyjmowane są również w wybranych, największych punktach obsługi TAURONA (Wrocław, Częstochowa, Katowice, Bielsko-Biała, Kraków-Podgórze, Tarnów – szczegóły w regulaminie). Wygrane trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi na pytanie „Orzeźwiający poranek czy ciepły wieczór - która pora jest Ci bliższa i dlaczego?

Konkurs skierowany jest do gospodarstw domowych korzystających z sieci energetycznej TAURONA. Zwycięzca otrzyma 15 tys. zł dofinansowania. Przewidziano również 2 nagrody po 10 tys. zł, 5 dofinansowań w wysokości 5 tys. zł każde oraz 20 voucherów po 2 tys. zł.

Klienci, którzy zdecydują się przeznaczyć dofinansowanie na wymianę ogrzewania, mają do dyspozycji szeroką gamę urządzeń - od kotłów na gaz, ekogroszek czy pellet, po pompy ciepła i piece akumulacyjne. Nagrodę można również wykorzystać na zakup coraz bardziej popularnych wśród klientów paneli fotowoltaicznych.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 14 lipca br. Oprócz wygranej laureaci konkursu otrzymają fachowe wsparcie przedstawicieli TAURONA, którzy pomogą wybrać urządzenia dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi pod koniec lipca.

Kampania reklamowa prowadzona jest w Internecie, radiu oraz punktach obsługi TAURONA. Do udziału w konkursie zachęca hasło promocyjne „Dofinansowanie dla domu? To budzi naturalną ciekawość”.

T_dofinansowanie_infopress_595x420.jpg

Rozmiar 233,7 kB 596x420 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.