Nowe usługi dla małych i średnich firm od TAURONA

TAURON poszerza ofertę dla małych i średnich firm. Teraz klienci TAURONA mogą wybrać pakiet „Prąd plus e-firma”, w ramach którego otrzymają m.in. firmową stronę internetową oraz profesjonalną pocztę biznesową. To nowość w ofercie TAURONA i efekt współpracy Interią. Pakiet obejmuje również prąd z gwarancją rabatu, a także usługi serwisanta komputerowego oraz elektryka.

Przedsiębiorcy otrzymują narzędzia, które ułatwiają im start w przestrzeni internetowej. Oferta jest skierowana do małych i średnich firm, szczególnie tych na początku swojej działalności.  

MSP w pakiecie  otrzymują domenę, stronę www oraz skrzynki pocztowe bez reklam dla 5 pracowników. Dla klientów, którzy zdecydują się na produkt TAURONA, usługi te dostępne będą przez rok za  1 zł netto (cena regularna to 99 zł brutto).

- Sukces usług serwisowych, które mamy w ofercie od 2014 roku, wynika z dobrego dopasowania produktu do potrzeb rynku. Obecnie ponad 1,5 mln klientów spółki korzysta z ofert, które łączą nasze tradycyjne produkty z usługami – tłumaczy Kamil Kamiński, wiceprezes zarządu ds. klienta i wsparcia korporacyjnego. - Tym razem proponujemy wygodne i użyteczne rozwiązanie dla sektora małych i średnich firm  - dodaje wiceprezes TAURONA. 

W ofercie „Prąd plus e-firma” TAURON zapewnia również usługę Serwisanta komputerowego dostępnego przez całą dobę. W ramach tej usługi klienci otrzymują pomoc elektryka oraz informatyka. Pierwszy z fachowców pomoże podczas awarii instalacji elektrycznej i to w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zgłoszenia.  Z kolei informatyk naprawi oprogramowanie oraz różnego rodzaju sprzęt komputerowy, w tym komputery stacjonarne, laptopy, tablety, drukarki sieciowe oraz biurowe urządzenia wielofunkcyjne. W ramach pakietu, każdy klient będzie mógł wykorzystać 3000 zł brutto na naprawy.

Więcej informacji dostępnych na stronie: www.tauron.pl/dla-firm/prad-plus-e-firma

Systematycznie sprawdzamy oczekiwania naszych klientów, dzięki temu elastycznie dopasowujemy się do ich potrzeb. Z badań wynika, że aż 95 proc. użytkowników tych usług jest z nich zadowolonych – podkreśla Kamil Kamiński, wiceprezes zarządu ds. klienta i wsparcia korporacyjnego w TAURON Polska Energia.

T19_MSP_Udany_start_dla_firmy_infopress_2480x1748px.jpg

Rozmiar 597,4 kB 2480x1748 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.