Konkurs dla ekologicznych

Konkurs dla ekologicznych

Każdy klient indywidualny TAURONA, który chce wytwarzać energię elektryczną ze słońca, może wygrać 15 tys. zł w konkursie „Dofinansowanie dla domu”. Zgłoszenia przyjmowane są do końca września br. Oprócz nagrody głównej na uczestników konkursu czekają również 2 wygrane po 10 tys. zł, 7  dofinansowań w wysokości 5 tys. zł oraz 30 voucherów po 2 tys. zł.

Wygraną w konkursie można przeznaczyć nie tylko na montaż paneli fotowoltaicznych, ale również na zakup ekologicznego ogrzewania lub klimatyzacji. W ten sposób TAURON zachęca swoich klientów, by wybierali rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska. Inicjatywa wpisuje się w działania TAURONA w kierunku Zielonego Zwrotu, których celem jest rozwój czystej energii oraz ograniczenie niskiej emisji spalin.

To już drugi tego typu konkurs zorganizowany przez TAURON w tym roku. W poprzedniej edycji w konkursie uczestniczyło ponad 15 tysięcy osób. Większość  zadeklarowała przeznaczenie wygranej na zakup instalacji fotowoltaicznej. Tak też wykorzysta wygraną laureatka pierwszej edycji konkursu, pani Izabela z miejscowości Roczyny w województwie małopolskim. Postanowiła założyć instalację fotowoltaiczna o mocy 4,5 kW. Nagroda w wysokości 15.000 zł stanowi ponad połowę kosztów instalacji, ale - jak zaznaczyła laureatka - ważne jest nie tylko wsparcie finansowe. Liczy się również fakt, że instalacja fotowoltaiczna zamontowana na dachu jej domu przyczyni się do ochrony środowiska.

Tak jak w poprzedniej edycji konkursu, tak i teraz, na uczestników czeka kreatywna zabawa słowna. Tym razem trzeba w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie „Promienie słońca czy płatki śniegu - co wprawia Cię w lepszy nastrój i dlaczego?”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie internetowej tauron.pl/dofinansowanie, na której znajduje się również regulamin konkursu.

Oprócz wygranej laureaci konkursu otrzymają fachowe wsparcie przedstawicieli TAURONA, którzy pomogą wybrać urządzenia dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi w październiku tego roku.

T19_OB_Konkurs_Ogrzewanie_II_etap_Glowny_Wiwiorka_baner_2480x1748px.jpg

Rozmiar 1,1 MB 2480x1748 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.