TAURON uruchomił infolinię rekrutacyjną

Elektromonterzy, pracownicy elektrowni, górnicy czy księgowi, a także osoby o innych kwalifikacjach, które są zainteresowane pracą w TAURONIE, mogą szybko i w prosty sposób poznać szczegóły aktualnych ofert w Grupie, dzwoniąc pod specjalnie uruchomioną dla kandydatów infolinię rekrutacyjną: 146 146 146.

Być bliżej swoich potencjalnych pracowników i ułatwić kandydatom bezpośredni kontakt z rekruterami w firmie, szczególnie tym, którzy na co dzień nie mają dostępu do Internetu – oto cele, które przyświecają uruchomionej przez TAURON infolinii rekrutacyjnej obejmującej wszystkie spółki Grupy.

Pod wskazanym numerem można uzyskać informacje, które pozwolą szybko odszukać oferty dla osób m.in. z kwalifikacjami elektromontera, pracownika elektrowni, górnika, czy księgowego. Infolinia umożliwia kandydatom poznanie aktualnych ofert pracy, szczegółów procesu rekrutacyjnego oraz uzyskać informacje o świadczeniach i benefitach oferowanych w Grupie.

– Współczesny rynek pracy sprawia, że pracodawcy muszą wychodzić naprzeciw oczekiwaniom kandydatów. TAURON to nowoczesny koncern energetyczny, który wciąż szuka pracowników, zarówno handlowców, jak i zawodowych energetyków – mówi Daniel Gryt, dyrektor ds. komunikacji i marketingu w TAURON Polska Energia. – Podejmujemy wielotorowe działania, by zachować ciągłość kompetencji. Dzięki uruchomionej infolinii jesteśmy bliżej potencjalnych kandydatów do pracy i mamy z nimi bezpośredni kontakt – dodaje Daniel Gryt.

Konsultanci zatrudnieni w ramach infolinii pomagają kandydatom znaleźć odpowiednią ofertę pracy oraz zaaplikować na wybrane stanowisko. Udzielają również niezbędnych informacji związanych z rekrutacją. Dzięki infolinii możliwe będzie skrócenie czasu trwania rekrutacji, a także zredukowanie kosztów publikacji ogłoszeń o pracę. Infolinia umożliwi skuteczniejsze dotarcie do kandydatów, którzy na co dzień nie korzystają z portali rekrutacyjnych i mediów społecznościowych.

Autorzy pomysłu postawili również na oryginalne formy promocji infolinii. Informacje o niej – wraz z numerem telefonu 146 146 146 znajdują się m.in. na samochodach pogotowia energetycznego.

Konsultanci infolinii udzielają informacji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 18:00. Poza tą formą kontaktu, dodatkowe informacje na temat ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.tauron.pl.

Naklejki infolinia TAURONA.png

png 141,3 kB 3508x2481 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.