Cyfrowy Asystent Finansowy od TAURONA pomoże przedsiębiorcom

TAURON udostępnił klientom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw Cyfrowego Asystenta Finansowego. To internetowa platforma ułatwiająca prowadzenie firmowych finansów.

Cyfrowy Asystent Finansowy sprawdza się zarówno w codziennym wystawianiu faktur (z możliwością ich indywidualizowania np. poprzez dodanie logo firmy), jak i w samodzielnym rozliczaniu podatkowej książki przychodów i rozchodów. Jeśli przedsiębiorca ma już swoją księgowość, to portal ułatwia elektroniczną wymianę dokumentów i zapewnia bezpieczne cyfrowe archiwum online.

Zaletą tego narzędzia jest też funkcja automatycznego pobierania danych kontrahentów krajowych z bazy GUS oraz sprawdzanie, czy dostawca jest aktywnym podatnikiem VAT. Za pomocą tej nowoczesnej platformy przedsiębiorca może też kontrolować budżet i zarządzać finansami z wykorzystaniem planera płatności, a nawet generować deklaracje podatkowe.

- Cyfrowy Asystent Finansowy pozwoli naszym klientom w prosty i szybki sposób wykonywać operacje finansowo-księgowe. To kolejne funkcjonalne narzędzie oferowane przez TAURON dla przedsiębiorców. Jestem przekonany, że rozwiązanie będzie użyteczne w codziennej działalności firm podkreśla Rafał Soja, prezes zarządu TAURON Sprzedaż.

Uruchomienie platformy było możliwe dzięki współpracy TAURONA z polską firmą CashDirector, która do tej pory udostępniała swoje rozwiązania głównie w sektorze bankowym. Teraz to nowoczesne, wielokrotnie nagradzane narzędzie do fakturowania i zarządzania finansami, dostępne będzie również dla klientów TAURONA z sektora MSP.  

- Aby korzystać z Cyfrowego Asystenta Finansowego, nie trzeba być biegłym w finansach, ani posiadać kompetencji informatycznych. Platforma jest przejrzysta i łatwa w nawigacji. Ważne jest również, że to cyfrowe narzędzie posiada najwyższej klasy certyfikowane zabezpieczenia, które gwarantują pełną poufność danych wprowadzonych przez klienta przekonuje Rafał Strzelecki, prezes zarządu CashDirector.

Klienci TAURONA z sektora MSP mogą korzystać z Cyfrowego Asystenta Finansowego za pomocą strony www.tauron.cashdirector.pl. Po prawidłowej rejestracji, każdy klient będzie mógł korzystać z platformy za darmo do końca 2021 r.

1.png

png 436.1 kB 1200x628 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.