TAURON zaprasza na Bezpieczny Sylwester z TVP

TAURON razem z Telewizją Polską zachęca do spędzenia ostatniego dnia roku w gronie najbliższej rodziny i oglądania Sylwestra Marzeń w Dwójce. To nie tylko bezpieczny, ale i bardzo dobry pomysł na świętowanie Nowego Roku. Dwójka gwarantuje widzom szampańską zabawę w rytmie polskich i światowych przebojów disco, a TAURON gwarantuje dodatkowe emocje dzięki nagrodzie pieniężnej.

- Zdecydowaliśmy się na ufundowanie nagrody przede wszystkim dlatego, by zachęcić Polaków do pozostania w domach. To niezwykle ważne, aby również w Sylwestra zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa wyznaczone na czas pandemii. W ten sposób zadbamy zarówno o zdrowie swoje i swoich bliskich, jak i wszystkich nas – podkreśla Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy TAURON Polska Energia. - Życzę dobrej zabawy oraz szczęścia w Nowym Roku i podczas losowania nagrody – dodaje Łukasz Zimnoch.

Sylwester Marzeń na antenie Dwójki rozpocznie się 31 stycznia o godz. 19.55. Wystąpią największe polskie i zagraniczne gwiazdy śpiewające gorące światowe hity. Dla milionów widzów przed telewizorami na multimedialnej, plenerowej scenie wystąpią m.in.: Cleo, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Golec uOrkiestra, Roksana Węgiel, Marcin Miller i zespół Boys, Viki Gabor, Weekend, Zakopower, Thomas Anders z Modern Talking i Francesco Napoli.

TAURON, tak jak Telewizja Publiczna, w trudnym czasie pandemii wychodzi naprzeciw potrzebom Polaków. Spółka nie tylko od święta wspiera działania mające zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Przez cały rok pracownicy TAURONA oddawali krew i osocze dla potrzebujących. Spółka zrealizowała również wiele innych działań, które wsparły walkę z COVID-19. Jeszcze wiosną, w trakcie pierwszej fali pandemii, TAURON przekazał szpitalom maseczki ochronne. Potem, w połowie listopada, firma oddała w ręce służb medycznych tymczasowy szpital w Krynicy-Zdroju. Jednym z elementów pomocy medykom i pacjentom było również postawienie przez TAURON namiotów przed wejściem do budynków szpitali onkologicznych w Gliwicach i Krakowie, które pozwalają na oczekiwanie na przyjęcie do szpitala w dobrych warunkach.

- Nie zmarnujmy wysiłku walki z pandemią. Pozostańmy w Sylwestra w domu w gronie najbliższych. Sylwester Marzeń z Dwójką pozwoli zarówno na wspaniałą zabawę, jak i szansę wygrania 100 000 zł – podsumowuje Łukasz Zimnoch.

 

bezpieczny_Sylwester.jpg

Rozmiar 119,7 kB 1024x512 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.