Smart home dla klientów TAURONA

Systemy inteligentnego zarządzania podnos efektywność ogrzewania oraz oświetlenia domu i pozwalają zredukować rachunek nawet o 30 proc. Klienci TAURONA mogą skorzystać z kredytu zero procent przy zakupie produktów typu smart home.

- Inteligentne systemy zarządzania domem to specjalna oferta dla klientów TAURONA. Z doświadczenia wiemy, że produkty te niosą za sobą wiele korzyści. Teraz dokładamy do tego atrakcyjną formę finansowania. Kredyt ratalny 0 procoznacza, że klient oddaje do banku, z którym współpracuje TAURON, tylko taką kwotę, jaką pożyczył – podkreśla Rafał Soja, prezes zarządu TAURON Sprzedaż.  

Integracja znajdujących się w domu czujników, np. gazu czy czadu, z systemem alarmowym pozwala zwiększyć poziom bezpieczeństwa domowników, a inteligentne rozwiązania technologiczne podnoszą komfort codziennego życia dzięki łatwiejszemu korzystaniu np. z klimatyzacji czy rolet w upalne dni. Systemami smart home można sterować w prosty i intuicyjny sposób zarówno poprzez panele dotykowe zamontowane w domu i poza nim oraz za pomocą aplikacji mobilnejZakres konfiguracji działania sprzętów, urządzeń i czujników jest szeroki i można go dostosować do potrzeb konkretnego domu.

Po zainstalowaniu systemu smart home zmniejsza się zapotrzebowanie gospodarstwa domowego na media energetyczne. Zastosowanie systemu inteligentnego zarządzania domem zwiększa efektywność ogrzewania i zapewnia oszczędności rzędu 30 proc. Rozwiązanie to pozwala też ograniczyć koszty oświetlenia domu oraz zmniejszyć zużycie energii elektrycznej potrzebnej do zasilania urządzeń audio-video.

Proponowane przez TAURON udogodnienie w zakupie systemu smart home obejmuje, obok kredytu RRSO 0 proc., odroczenie spłaty pierwszej raty o dwa miesiące. Szczegóły dotyczące działania systemu smart home znaleźć można na stronie https://smart.tauron.pl/inteligentne-systemy

Nieoprocentowane kredyty na zakup nowoczesnych urządzeń to efekt współpracy TAURONA z firmami partnerskimi i bankami. Dzięki niej klienci TAURONA mogą kupić w ten sposób nie tylko systemy smart home, ale również panele fotowoltaiczne czy pompę ciepła. TAURON wspiera w ten sposób inwestycje przyjazne dla środowiska, a przy tym opłacalne dla domowników.

Stratega Zielonego Zwrotu TAURONA obejmuje również rozwiązania i produkty skierowane do klientów biznesowych oraz firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Tego typu ekologiczna oferta obejmuje m.in. sprzedaż energii elektrycznej wyprodukowanej w 100 proc. w odnawialnych źródłach, czyli farmach wiatrowych i elektrowniach wodnych TAURONA, a także rozwiązania, które pozwalają zmniejszyć zapotrzebowania przedsiębiorstw na media energetyczne.

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.