Ponad 1,6 mln klientów korzysta z usług serwisantów TAURONA

Już 1,6 mln klientów posiadających w domu prąd lub gaz od TAURONA korzysta ze wsparcia serwisantów. Z pomocą fachowców mogą naprawić domowe sprzęty, instalację elektryczną, a nawet gazową.

Z powodu troski o środowisko coraz więcej Polaków decyduje się naprawiać sprzęty domowe zamiast je wyrzucać. Dlatego komunikując naszą ofertę prądu i gazu z usługami serwisantów, konsekwentnie pokazujemy korzyści wynikające z naprawy urządzeń – zarówno te ekonomiczne, ekologiczne, jak i odnoszące się do wygody i bezpieczeństwa – mówi Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy TAURON Polska Energia.

Pod koniec kwietnia wystartowała kampania reklamowa pod hasłem „Drużyna serwisantów TAURONA zawsze do usług”. Z usług fachowców w abonamencie korzysta już 1,6 mln klientów firmy.

Serwisanci TAURONA naprawią usterkę

Serwisanci TAURONA najczęściej naprawiają sprzęty AGD/RTV, takie jak telewizor, pralka czy lodówka. Często wspierają też klientów w przypadku awarii wewnętrznej instalacji elektrycznej.

W ubiegłym roku wzrosła liczba naprawianych komputerów, co związane jest z trybem pracy i nauki zdalnej, wywołanej pandemią koronawirusa. Wsparcie serwisanta może obejmować także naprawę sprzętu i instalacji gazowej oraz usługi szklarza, ślusarza czy hydraulika.

Klienci TAURONA mogą wybrać ofertę optymalną dla siebie. Żeby wesprzeć ich w tej decyzji, TAURON udostępnił nową funkcjonalność – wyszukiwarkę, za pomocą której można łatwo sprawdzić, jakie sprzęty da się naprawić, posiadając konkretną ofertę. Wyszukiwarka dostępna jest na stronie  tauron.pl/serwisanci.

Naszym celem jest promowanie rozwiązań, które są wygodne i przydatne w codziennym życiu. Zamówienie serwisanta w TAURONIE jest łatwe i szybkie, a już sama świadomość posiadania takiej usługi na wypadek awarii wzmacnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu - dodaje Łukasz Zimnoch.

Kampania „Drużyna serwisantów TAURONA zawsze do usług” ma na celu promocję korzyści usług serwisowych firmy oraz zachęcić klientów do korzystania z nich. Kampania prowadzona jest za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji, m.in. telewizji, radia, prasy, Internetu.

Materiały na temat oferty prądu i gazu z usługami serwisantów TAURONA dostępne są na stronie internetowej kampanii: tauron.pl/serwisanci.

m4a 1.3 MB

1 / 1

Audio

27.04.2021

Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy TAURON Polska Energia

Pobierz m4a 0 (1.3 MB)

0

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.