TAURON uruchomił nowy serwis blogowy

TAURON udostępnił klientom nowy serwis blogowy pod adresem lepiej.tauron.pl. Platforma stanowi bazę wiedzy w zakresie smart home i nowoczesnej energetyki. W serwisie „Lepiej” znajdują się też praktyczne wskazówki, ułatwiające codzienne proekologiczne wybory.

Co składa się na koszt fotowoltaiki? Jak dobrać i serwisować klimatyzator, żeby pracował najwydajniej i nie szkodził zdrowiu? Ile kosztuje przydomowa sauna? A także, jak w prosty sposób wprowadzić w swoim życiu zasady zero waste – to kilka zagadnień, które opracowane zostały w formie przystępnych artykułów na start serwisu lepiej.tauron.pl.

Obecnie klienci zainteresowani realizacją konkretnych inwestycji szukają eksperckiej wiedzy w różnych portalach rozsianych po sieci. Dzięki platformie wszystkie niezbędne informacje z zakresu smart home i nowoczesnej energii znajdą w jednym miejscu.

W serwisie nie zabrakło też informacji z zakresu ekologii. Wśród nich znajdują się tematy związane z zielonymi inwestycjami, ale także praktyczne wskazówki, jak łatwiej i wygodniej żyć ekologicznie na co dzień.

Tematyka artykułów podąża za potrzebami czytelników – treści będą rozwijane i dobierane tak, by odpowiadać na rzeczywiste problemy i poruszać zagadnienia, które cieszą się największym zainteresowaniem. Eksperci TAURONA w prosty sposób wyjaśnią techniczne kwestie, przeanalizują opłacalność inwestycji i zaproponują optymalne rozwiązania. Serwis lepiej.tauron.pl to także źródło wiedzy o nowościach w ofercie TAURONA.

TAURON od lat konsekwentnie dostarcza swoim klientom wiedzę na tematy związane z energią, ekologią czy bezpieczeństwem w sieci. Popularność naszych publikacji – poradników czy e-booków – to potwierdzenie, że klienci szukają rzetelnej wiedzy. Serwis blogowy lepiej.tauron.pl to kolejny kanał, którym chcemy kontaktować się z naszymi klientami. Dzięki niemu czytelnicy zyskają fachową wiedzę, która pomoże w podejmowaniu świadomych decyzji – mówi Rafał Soja, prezes zarządu TAURON Sprzedaż.  

Serwis tworzą cztery tematyczne zakładki: „Zielona energia”, „Finanse i usługi”, „Styl życia” oraz „Wasze historie”. Portal dostępny jest pod adresem lepiej.tauron.pl

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.