TAURON z Aniołami gra o lepszą przyszłość dzieci. Dodaj im skrzydeł!

Tegorocznemu Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu towarzyszy akcja społeczna Domu Aniołów Stróżów "GRAMY O LEPSZĄ PRZYSZŁOŚĆ DZIECI. Dodaj im skrzydeł!", której partnerem jest TAURON. Działanie ma na celu aktywizację uczestników Kongresu przez udział w przestrzennej grze planszowej. Każdy zdobyty przez graczy punkt to finansowe wsparcie dla potrzebujących dzieci.

Miłym urozmaiceniem gospodarczych dysput będzie gra planszowa, którą dla uczestników Kongresu przygotował TAURON i Dom Aniołów Stróżów. – Każdy gracz w ciągu kilku minut może wypracować kilkusetzłotowe wsparcie dla Domu Aniołów Stróżów. Za każdy punkt Anioły otrzymają 70 zł. W jednej rozgrywce zdobyć można aż 10 punktów. Zapraszamy do grania, zapraszamy do wspierania szczytnych celów i erupcji uśmiechów, które niechybnie pojawiają się jako efekt gry planszowej w naturalnym rozmiarze. Mamy nadzieję, że po 3 dniach aktywności na ścianie powstaną piękne, ogromne i całkowicie wypełnione skrzydła – mówi Artur Michałowski, p.o. Prezesa Zarządu TAURON Polska Energia.

Gra została wymyślona w taki sposób, by odzwierciedlać rzeczywistość oraz codzienne zmagania podopiecznych Stowarzyszenia. Na planszy znajdują się dwa pola specjalne z pytaniami dotyczącymi sponsorów, m.in.: TAURON Polska Energia. Poprawna odpowiedź na każde pytanie sponsorskie jest nagradzane naklejką w kolorze sponsora. Poprawna odpowiedź na zadane pytanie (a jest ich na planszy aż 10) to punkt w postaci naklejki o wartości 70zł – Anielskiego Pióra, które uczestnicy będą naklejać na głównej ścianie stoiska, jako symbol przekazanego wsparcia.

Cieszymy się, że po raz kolejny jesteśmy na EKG ze wsparciem hojnych darczyńców TAURONA i Stalexportu. Europejski Kongres Gospodarczy to dla nas szansa na prezentację naszej działalności, a także nawiązania kontaktów, które przekładają się na nowe możliwości pomocy naszym podopiecznym. Wasze nieocenione wsparcie sprawia, że trzy kongresowe dni są wyjątkowe. Doceniamy to szczególnie teraz, kiedy takie słowa jak międzyludzka  solidarność i wzajemna empatia nabierają szczególnego znaczenia Monika Bajka, prezeska Domu Aniołów Stróżów.

 

TAURON_EKG.png

Rozmiar 2,8 MB 2134x1067 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.