Pracownicy TAURONA nagrali najpiękniejsze polskie kolędy

Przed Świętami Bożego Narodzenia pracownicy Grupy TAURON połączyli siły z podopiecznymi Domu Aniołów Stróżów i wspólnie nagrali najpiękniejsze polskie kolędy w wyjątkowych aranżacjach. Inicjatywie przyświeca szczytny cel – słuchając kolęd można wesprzeć Stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów poprzez stronę www.tauron.pl/magia-swiat. Koncertu będzie można wysłuchać też w wigilijny wieczór na antenie Radia eM.

Grudzień dla nas wszystkich najbardziej rodzinny miesiąc w roku. Mikołaj budzi dzieci nawet w dorosłych, zaś Boże Narodzenie gromadzi całą rodzinę, tak tę bliską, jak i daleką, wokół jednego stołu. TAURON stara się wspierać swoich Klientów w ważnych dla nich chwilach, stąd także i w tym roku zdecydowaliśmy się wesprzeć organizację wielu przedsięwzięć, które spowodują, że Boże Narodzenie będzie promieniowało dobrem, a ludzie staną się sobie odrobinę bliżsi – wyjaśnia Artur Michałowski, p.o. prezesa zarządu TAURON Polska Energia.

Pracownicy Grupy TAURON połączyli siły wraz z podopiecznymi Domu Aniołów Stróżów i wspólnie nagrali najpiękniejsze polskie kolędy w wyjątkowych aranżacjach. Projekt „Poczuj magię świąt” jest wyjątkowy z wielu powodów, przede wszystkim dlatego, że dedykowano go dzieciom, które na co dzień muszą radzić sobie z wieloma przeciwnościami. Dzięki akcji TAURONA każdy z łatwością może pomóc podopiecznym Domu Aniołów Stróżów. Melodie, które przywodzą na myśl zapach choinki, smak cynamonu i ciepło rodzinnego domu budzą chęć niesienia pomocy potrzebującym dzieciom i ich rodzinom. Wsparcia można udzielić poprze stronę: www.tauron.pl/magia-swiat

Niezwykłego koncertu będzie można posłuchać w Wigilię na antenie Radia eM o godz. 19.

Świąteczna MegaMoc

TAURON przez cały grudzień angażuje się w okołoświąteczne proklienckie wydarzenia, m.in. Jarmark na Nikiszu. W tym czasie klimatyczne ulice górniczego osiedla tętnią echami dziesiątków pokoleń, które budowały ten zachwycający kawałek świata. Na terenie placu kościelnego prezentowały się lokalne organizacje społeczne, których działalność wspiera na co dzień TAURON.

Firma wsparła także „Koncert Światła” w Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Katowicach – Podlesiu, który zorganizowało Radio eM Katowice. Również w Mysłowicach i Jaworznie, dzięki działaniom firmy, całe rodziny mogły spotkać świętego Mikołaja w trakcie „Świątecznej Mega Mocy”. Kolejno w dwa pierwsze grudniowe weekendy centra tych miast rozbłysły tysiącami lampek.

Rozmiar 381,4 MB 1920x1080 pikseli

Kontakt dla mediów

ul. ks. Piotra Ściegiennego 3

40-114 Katowice

Formularz subskrypcji

Wypełnij poniższy formularz.

Administratora danych osobowych jest Tauron Polska Energia S.A. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice.